Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Dziecko płakało, nikt nie otwierał drzwi. Rodzice malucha byli kompletnie pijani

Strażacy musieli wyważyć drzwi, bo nikt nie otwierał mieszkania, w którym płakało małe dziecko. Rodzice malucha byli kompletnie pijani, trafili do policyjnego aresztu.

W niedzielę w jednym z mieszkań w centrum miasta interweniowali policjanci oraz straż pożarna.

Pomimo wielokrotnego pukania do drzwi, nikt ich nie chciał otworzyć. Przed drzwiami mieszkania słychać było dobiegający z wewnątrz płacz małego dziecka. Sąsiedzi powiedzieli policjantom, że nie wiedzieli rodziców malucha.

O pomoc poproszono straż pożarną. Dzięki strażakom udało się wejść do mieszkania.

W środku znajdowało się pięciomiesięczne dziecko oraz jego kompletnie pijani rodzice. 35-letnia matka miała 2,4 promila alkoholu w organizmie, z kolei ojciec malucha – 2,8 promila. Oboje byli agresywnii awanturowali się.

Oboje trafili do policyjnego aresztu. Zespół ratownictwa medycznego przebadał niemowlę. Jak się okazało, dziecko było zdrowe.

Zarówno dziewczynka oraz jej 11-letnia siostra, która pojawiła się w mieszkaniu podczas przeprowadzanej kontroli, zostały oddane pod opiekę babci.

O losie zatrzymanych rodziców zadecyduje sąd.

(fot. Lublin112.pl – ilustracyjne)

9 komentarzy

 1. Do pudła z patolami.

  • No… ale pińset plus biorą. Wiadomo, wyborcy *** 😉

   • KarmelowyPuchacz

    Jeszcze na wyprawke 300 plus. Wegiel i ciuchy za darmo z mopsu. I zasilek rzecz jasna. Tacy jak widac maja czas na napicie sie. 500 plus powinno byc tylko.dla pracujacych. Nieroby won od koryta.

 2. No nie to już jest patologia ,…..przecie można wypić piwko góra 2……i fajerka

 3. to może 1000+ ?

 4. WSZYSCY CZERWONA KARTKE PRZY NASTĘPNYCH WYBORACH, WIADOMO KOMU!

  TO JEST WIADOMO CZYJ ELEKTORAT 😉 ALE COTAM NASTĘPNY PSUAR W DRODZE PO 500+ BĘDZIE!

 5. Gwarantuję Wam wszystkim.którzy piszecie o 500+,że mają za co pić wódę -i bez tych pieniędzy piliby,bo trzeba mieć rozum i go używać i kochać własne dzieci,a tu mamusia uchlała się i zapewne karmiła dziecko piersią,to jest patologia świadomie narażać zdrowie dziecka.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo