Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024
690 680 960
690 680 960

Dwoje dzieci rannych w wypadku. 10-latek w poważnym stanie

Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala 10-latek, po zderzeniu dwóch aut. Ranna jest także jego 3-letnia siostra.

Do wypadku doszło w środę o godzinie 14:11 w miejscowości Zahajki w powiecie bialskim. Na drodze wojewódzkiej nr 813 zderzyły się dwa samochody osobowe: toyota oraz volvo. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze bialskiej drogówki kierujący samochodem osobowym marki toyota corolla 73-letni mężczyzna wykonywał manewr skrętu w lewo w drogę podporządkowaną, prowadząca do jednej z posesji, zaś volvo jechało prosto.

W wyniku tego doszło do zderzenia pojazdów. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Dwoje dzieci podróżujących toyotą odniosło obrażenia i trafiło do szpitala. Jak informują lekarze, stan zdrowia 10-latka jest poważny, doznał m.in. doznał pęknięcia podstawy czaszki oraz licznych urazów, jego 3-letnia siostra jest w lepszym stanie, jednak wciąż wymaga opieki medycznej.

Kierującemu toyotą dziadkowi dzieci nic poważnego się nie stało, podobnie jak 26-latkowi, który kierował volvo. Obaj byli trzeźwi.

AKTUALIZACJA:

Jak nas poinformowano, do wypadku doszło gdy rozpędzone volvo najechało na tył skręcającej na posesję toyoty.

Dwoje dzieci rannych w wypadku. 10-latek w poważnym stanie

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2014-05-01 18:03:03

Autor: redakcja

4 komentarze

 1. Może to niektórych zaboli ale faktem jest że w tym wieku to już nie ta sprawność…nie ten refleks..uważam osobiście że w pewnym wieku powinni zabierać prawo jazdy bo niestety ale większość takich kierowcow stanowi zagrożenie.

 2. To nie 73-latek był winny kolizji a 26 latek który jechał ponad 110 na godzinę i wyprzedzał toyotę skręcającą do posesji. Proszę nie przekręcać faktów.

  ———————————–

  Osoba skręcająca np. na posesję powinna upewnić się czy taki manewr może wykonać, to czy ktoś jedzie 110 czy 150 to w tym przypadku jest okoliczność drugorzędna, wymuszenie pierwszeństwa przejazdu bez upewnienia się czy taki manewr można wykonać jest powodem wielu wypadków – a teraz pytanie jakie fakty zostały przekręcone wg. szanownego Czytelnika? ——- red. lublin112

  A co do winy któregoś z kierujących ocenia policja lub sąd a nie Czytelnicy 🙂

  • ale nie powinno tak być że „to czy ktoś jedzie 110 czy 150 to w tym przypadku jest okoliczność drugorzędna”. Ale niestety ten kto zapierdala nie wiadomo ile i wyprzedza ma zawsze bezwzględne pierwszeństwo. Takie kulawe prawo bo powinni mu dojebać z grubej rury. Ale nie, przecież dziadek winny. Tak samo jak te je**ne motocykle co „są wszędzie” sk*****yny pieprzone. Aż strach skręcać w lewo.

 3. Hahahhahaha…..jak można pisać takie bzdury -to kierowca volvo zawinił, nie zachował prawidłowej odległości i jechał ponad 130 /h w miejscu zabudowanym-! widać ze ten artykuł jest napisany przez podstawioną osobę z Miasta Siedlec, na szczęście są twarde dowody na winę pana z volvo….i nie pomogą tu proszę pana -pana znajomości w siedleckiej gazecie. primo-jadący z tyłu ma zawsze zachować bezpieczna odległość-czyż nie tego uczą na kursach prawa jazdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i dziwie się ze administrator strony godzi się takie nieprawdziwe artykuły zamieszczać, traci przy tym na wiarygodności……….

Z kraju