Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Dyżurny policji odebrał telefon, że jego dom płonie. Ogień strawił wnętrze budynku

Policjant z chełmskiej komendy – aspirant sztabowy Mariusz Ciesielski – kilka dni temu stracił dom w wyniku pożaru. Pełniąc tego dnia służbę na stanowisku kierowania, to on odebrał zgłoszenie, że jego dom płonie. Ogień strawił całe wnętrze, rodzinie zostało tylko to, co mieli na sobie.

Dyżurny z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie asp. szt. Mariusz Ciesielski i jego rodzina stracili w pożarze domu wszystko co mieli. W momencie, gdy doszło do pożaru policjant pełnił właśnie służbę na stanowisku kierowania. To on odebrał zgłoszenie o tym, że jego dom płonie.

W pierwszej chwili nie mógł nawiązać kontaktu z najbliższymi. Dopiero po dotarciu na miejsce zobaczył, że nic im się nie stało.

Niestety nie było szans na zabranie czegokolwiek z domu. Ogień strawił całe wnętrze, zostało im tylko to, co mieli na sobie. Budynek na tym etapie nie nadaje się do zamieszkania. Stracili nie tylko dach nad głową ale także rzeczy osobiste. Schronienie i tymczasowe lokum zapewniła im rodzina.

– Na tą okoliczność zorganizowana została zbiórka pieniędzy na pomoc naszemu koledze, który na co dzień niosąc pomoc innym, sam znalazł się w potrzebie. Wpłat można dokonywać na portalu zrzutka.pl. Do pomocy włączyło się też Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Potrzebujących „Przytulisko”, które udostępniło konto bankowe oraz numer KRS do wpłat 1,5% podatku – wyjaśnia komisarz Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

(fot. Policja Chełm)

10 komentarzy

 1. Obalić i rozliczyć rząd

  Zaczyna się

  Policyjna karma za łamanie prawa na rozkaz przełożonych
  A tłumaczenie bo przyszedł taki rozkaz z góry nie ma żadnego znaczenia. Bo prawo jasno stanowi, że Policjant ma stać na STRAŻY PRAWA a nie jak chorągiewka zmieniać strony

  • na strazy prawa czyli rozgonic marsz niepodleglosci sprowadzajac bojowki z niemiec i wspolnie z nimi atakowac ludzi granatami dymnymi hukowymi gdzie w marszu ida cale rodziny!=PO mazy ci sie taaaaka policja

   • Obalić i rozliczyć rząd

    Wystarczy żeby Policja zawsze przestrzegała prawa, była w pełni umundurowana, przedstawiała się z imienia i nazwiska podczas legitymowania i przede wszystkim żeby miała do niej podstawę a nie art 15 i można wszystko

    Rozumiesz ? Gdy będzie zachowywała się godnie, z szacunkiem

    • Czytając twoje wypociny można przypuszczać, że jesteś typem człowieka prowokującym chamskie zachowanie policji w stosunku do własnej osoby aby później robić z siebie ofiarę. Takie kmioty są najgorsze, JP na 30% bo się trochę boję.

     • Obalić i rozliczyć rząd

      Żebyś spuścił te ciśnienie to Ci odpisze
      Nie pamiętam ile lat tu miałem ostatnie legitymowanie. (Czyli taki ze mnie prowokator jak z Ciebie kobieta w stringach w kształcie SŁONIA)
      A Ty ?

   • Oby tylko była bardziej douczona niż Ty, co „marzy” pisze przez samo ż, pomazańcu 😀

 2. Teraz będą zbiórki bo przecież policjant plus z ubezpieczalni dostanie zwróci mu się z zyskiem

 3. No dobrze, ale jak to się mogło stać? Kto im to zrobił???

 4. Niech sobie odłożą z tych mandatów które tak chętnie dają na lewo i prawo.

  • Dokładnie tak samo to widzę. 🙂
   Koledzy z drogówki niech pomagają.
   Wiem, że to też człowiek, ale w ciągu kilku lat ta formacja została tak zeszmacona (i dała się zeszmacić), że wolę pomóc bezdomnemu menelowi.