Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Dwóch nastolatków w BMW z narkotykami. 16-latek schował środki odurzające w bieliźnie (zdjęcia)

W minioną sobotę parczewscy policjanci ujawnili narkotyki u dwóch nastolatków podróżujących BMW. Młodszy z nich schował środki odurzające w bieliźnie.

W minioną sobotę wieczorem kryminalni z Parczewa w miejscowości Glinny Stok zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki BMW. Podróżujący samochodem 19-latek i 16-latek zaczęli się nerwowo zachowywać. Skłoniło to funkcjonariuszy do pewnych podejrzeń.

Ja się okazało, przeczucie ich nie myliło. W trakcie przeszukania pojazdu oraz kontroli osobistej mężczyzn, funkcjonariusze ujawnili przy nich narkotyki. Dwa woreczki strunowe z zawartością kryształu 19-latek miał ukryte w kieszeni spodni. Z kolei poporcjowane woreczki z suszem konopi i substancji psychoaktywnych w postaci pochodnych amfetaminy i mefedronu, 16-latek miał schowane w bieliźnie.

Wkrótce ta sprawa będzie miała finał w sądzie. Kodeks karny za popełnione przestępstwo przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności. Z kolei 16-latek za swój wybryk odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

Dwóch nastolatków w BMW z narkotykami. 16-latek schował środki odurzające w bieliźnie (zdjęcia)

(fot. Policja Parczew)

13 komentarzy

  1. Ale siucha…

  2. W majtalasy schował cieniasek 🙂

Z kraju

Polityka i społeczeństwo