Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dwóch mężczyzn zginęło na przejeździe kolejowym (wideo, zdjęcia)

Wczoraj na przejeździe kolejowym w Wiśniowej w województwie podkarpackim doszło do tragicznego wypadku. W wyniku zderzenia pociągu z autem osobowym zginęło dwóch mężczyzn.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 11:50 na przejeździe kolejowym w Wiśniowej, na trasie w kierunku Jazowej. Z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn, kierowca pojazdu osobowego marki Ford wjechał wprost przed nadjeżdżający pociąg.

W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniosły dwie osoby podróżujące autem. Na miejscu działania prowadzili strażacy z JRG Strzyżów, OSP Wiśniowa, OSP Frysztak, OSP KSRG Kalembina, zespoły ratownictwa medycznego oraz policjanci.

Żadna z osób podróżująca pociągiem nie odniosła obrażeń. Maszynista był trzeźwy, jednak mężczyzna źle się poczuł i został przewieziony do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne, wideo TVP3 Rzeszów)

6 komentarzy

 1. Powinno być,pociąg zderzył się z pustakami.

 2. Jeśli tacy „kierowcy” nie widzą oznakowania pionowego i poziomego, nie widzą charakterystycznych elementów torowiska to należy zlikwidować ten przejazd i zaczną do sklepu chodzić piechotą.

  • Piechotą powinien chodzić każdy, kto nie widzi także oznakowania pionowego i poziomego przejścia dla pieszych. Jak ktoś ślepy to lepiej niech wjedzie pod pociąg niż w rowerzystę na przejeździe.

 3. Niedorzecznik prasowy

  „Maszynista był trzeźwy” – a czy cokolwiek by się zmieniło, jakby był pijany???
  Jak mu gamoń wjeżdża na tory tuż przed lokomotywą to co innego on biedny może zrobić jak uruchomić hamowanie i zamknąć oczy.

 4. Kolejne samobójstwo ?

 5. Hoho …do czego to doszło …nasza kolej ma już chyba po tych „remontach ” pociągi jezdzące z zawrotnym predkosciami ze 400 km na godzinę …to nie dziwota ze ludzie wjezdają samochodami pod takie „rakiety ” pojawiajace sie nagle znikąd …a na powąznie ….jakoś mi nie jest szkoda kogoś kto wjedza pod pociag …równie dobrze mógłby wymusić na mnie pierszeństwo ,bo „mnie nie zauwazył ” …dobrze ze w takim przypadku kara jest natychmiastowa …choć moze trochę zbyt surowa

Wiadomości z info112