690 680 960

Dwie osoby nie żyją, siedem trafiło do szpitala. W miejscu, gdzie doszło do wypadku obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h (zdjęcia)

Policjanci przekazali więcej informacji na temat tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 844, na trasie Chełm – Hrubieszów. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów śmierć poniosły dwie osoby, a siedem z obrażeniami ciała trafiło do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 22:30 w miejscowości Pobołowice Kolonia w powiecie chełmskim. Na trasie pomiędzy Chełmem a Hrubieszowem zderzyły się dwa pojazdy osobowe – audi i kia. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący audi 21-latek z nieznanych jak dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia się z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Kia. Pojazdem tym kierowała 23-letnia kobieta. W wyniku odniesionych obrażeń na miejscu wypadku zginęło dwoje pasażerów audi, 40-letnia kobieta oraz 17 latek. Do szpitala przewieziono obydwoje kierujących oraz pięcioro pasażerów z kii. Dwie osoby po badaniach opuściły szpital.

W rejonie zdarzenia przez kilka godzin trwały oględziny z udziałem prokuratora. Ciała ofiar wypadku przekazano do zakładu medycyny sądowej celem przeprowadzenia sekcji.

Jak informują policjanci, na odcinku, na którym doszło do wypadku, obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo.

(fot. Policja Chełm)

16 komentarzy

 1. Kolejna szybka ale bezpieczna jazda …no moze poza tym razem. Kierowcy za nic mają nadal ograniczenia prędkości, na lubelskich ulicach z ograniczeniem do 40-u co wieczór-noc słyszę samochody które jadą jak po autostradzie i co? Dalej będą jeździli i kpiąc z przepisów, policji i nas.

  • Jakbyś to napisało trochę bardziej po polsku, to ktoś by przeczytał, zastanowił się, wnioski nawet by mógł wyciągnąć.

 2. Dyrdymałkiewicz nijaki

  Na odcinku, na którym doszło do wypadku, obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h, ale kierujący pojazdami postanowili o tym nie wiedzieć ???

 3. CiekawskiGeorge

  Tym audi to już chyba bokiem leciał że boczna strona uderzył w przod kia

 4. Za wolno jechał?

 5. ,aa,boKrzycho.paPj

  Wchodząc w zakręt i go ścinając należy mieć taką prędkość by odbić na prawo.Godzina 22.30 kierowcy trzeźwi ,to jeden i drugi powinni z bardzo daleka zauważyć smugę świateł drogowych wchodzącego z przeciwka w zakręt samochodu

 6. Kierowca młodszy od Audi. To przyczyna wypadku.

 7. Jeździmy tą trasą ,położyli nową nawierzchnię aż strach pomyśleć co gowniarstwo będzie teraz pokazywać w prędkościach .

 8. Takie stare Audi zawsze muszą być najszybsze na drodze…

 9. ,aa,boKrzycho.paPj

  Sam Jasiu jesteś głupi,jak widzę drogowe światła to zwalniam ,a ty uważasz się za mądrego

 10. ,aa,boKrzycho.paPj

  Ty Jasiu jeździsz nowocześnie,ja po starodawnemu i tyle glupolu w temacie

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!