Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dwa konie uciekły ze stajni, zwierzęta nie chciały zejść z drogi

W nocy ze środy na czwartek kraśniccy policjanci interweniowali na jednej z dróg powiatu, po której przechadzały się konie. Zwierzęta uciekły ze stajni znajdującej się w jednej z miejscowości w gminie Zakrzówek.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 2:30. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Majdan Grabina ulicą przechadzają się dwa konie. Na miejscu policjanci nie zastali zwierząt, jednak po pewnym czasie odebrali kolejne zgłoszenie. Tym razem konie znajdowały się w rejonie Zakrzówka i nie chciały zejść z drogi.

Funkcjonariusze udali się na miejsce, gdzie znajdowały się dwa konie. Policjanci powstrzymali konie przed ucieczką zapewniając też bezpieczeństwo w ruchu drogowym postronnym osobom. Mundurowi ustalili również, do kogo należą zwierzęta.

Jak się okazało, dwa konie zostały niedawno zakupione przez mieszkańca gminy Zakrzówek i umieszczone w przygotowanej dla nich stajni. W nocy jednak znalazły jakiś sposób i wydostały się stamtąd udając się na wycieczkę szlakiem lokalnych ulic. Konie wróciły do zagrody, zaś właściciel został pouczony, by następnym razem lepiej zabezpieczył swoje zwierzęta.

(fot. pixabay.com)

4 komentarze

  1. Kacapy z agrołunii wygonili je a sami w domku walą gaz, strajk się sam robi.

  2. Trafiłam na te konie koło 2:00 w nocy , czegoś takiego się nie spodziwalam

  3. Nowe nabytki pana *** Z Bystrzycy były hucznie opijane i zostały źle zamknięte

  4. -„Born to be wild …”
    ??