Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Drzewo przewróciło się na jezdnię, kierowca nie zdołał zahamować. Droga jest całkowicie zablokowana (foto)

Po uderzeniu samochodu osobowego w leżące na jezdni drzewo całkowicie zablokowana jest droga z Bogucina do Kurowa. Na miejscu pracują strażacy i policjanci.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 18:30 w Garbowie w powiecie lubelskim. Na drodze wojewódzkiej nr 874 Bogucin – Kurów, czyli „starej” trasie do Warszawy, samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak nam przekazano, drzewo przewróciło się na jezdnię, tuż przed nadjeżdżającym autem. Kierowca auta nie zdołał wyhamować, w wyniku czego pojazd w nie uderzył.

Na szczęście podróżujące autem osoby, w tym dzieci, nie doznały poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji, z kolei strażacy usuwają drzewo z jezdni. Droga jest całkowicie zablokowana.

(fot. nadesłane – Małgorzata)

24 komentarze

 1. Bogucin – Kurów, a cóż to za metropolia ten Bugucin?
  Jak rozumiem – był sobie kiedyś trakt łączący Bogucin z Kurowem, a potem tylko niejako przypadkiem dobudowano odcinek do Jastkowa, a nawet Lublina.

  Jak już wymieniacie wiochy, to tuż za Garbowem są Zagrody, potem Markuszów.
  A tak po tych betonowych płotkach patrząc to już w Garbowie, odcinek między stacją paliw a stawami.

 2. Cała Polska przeciw PIS i PO

  Czy drzewo dostało mandat 1500zł od milicjantów za stworzenie zagrożenia?

  • tak chyba że to drzewo to kolega psów to przeszło na kierowca bo nie dostosował prędkości do warunków takie to normalne.

 3. Jeśli to ten jesion który za każdym razem straszył mnie jak jechałem tamtędy, to jest to znakomity przykład tryumfu prawa nad zdrowym rozsądkiem. Stare drzewo rzecz święta, tym bardziej że na terenie objętym ochroną konserwatorską. Ma rosnąć. Aż się zwali na łeb ?