690 680 960

Dobiegają końca prace przy budowie kolejnego hotelu w Lublinie. Coraz bliżej do otwarcia (wizualizacje)

Jeszcze w tym roku ma zostać otwarty kolejny w Lublinie hotel. Chodzi o obiekt, który powstał przy al. Solidarności. Inwestorem jest jeden z lubelskich developerów.

Trwają przygotowania do otwarcia kolejnego hotelu na terenie Lublina. Chodzi o wybudowany przy al. Solidarności obiekt popularnej marki ibis Styles, która należy do AccorHotels. Do dyspozycji gości będzie 114 pokoi zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i klientów biznesowych oraz 8 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 760 m2. Będą one wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz mobilne ściany umożliwiające dowolną aranżację powierzchni.

Nie zabraknie również restauracji. Ma mieć ona dwa poziomy na których przygotowanych zostanie 120 miejsc. Nazwano ją Legendy Miasta, a serwowane w niej będą potrawy kuchni europejskiej oraz lokalne dania z regionalnych produktów.

Jak zapewniają właściciele obiektu, głównym atutem ma być jego lokalizacja w centrum miasta nieopodal Starego Miasta oraz design, którego głównym motywem są lubelskie legendy. Inwestorem jest należąca do lubelskiego developera spółka TBV, która zawarła umowę doradztwa hotelowego oferowanej przez Grupę Orbis i Accor.

— Hotel będzie przede wszystkim atrakcyjnym miejscem dla organizatorów konferencji, spotkań czy wyjazdów typu „incentives”. Poprzez dbałość o detale, jakość wykończenia wnętrz, design i storytelling całego obiektu, który zainspirowany jest legendami tego miasta, ibis Styles Lublin Stare Miasto będzie atrakcyjnym hotelem dla podróżujących w celach wypoczynkowych oraz dla gości biznesowych — wyjaśnia Jarosław Dziak, dyrektor hotelu ibis Styles Lublin Stare Miasto.

Hotel ibis Styles Lublin Stare Miasto ma zostać otwarty w październiku. W Polsce działa obecnie 11 hoteli ibis Styles a kolejne 12 otworzy się w ciągu najbliższych dwóch lat.

(fot. materiały inwestora)

10 komentarzy

 1. Kolejna inwestycja naszego ukochanego developera TBV gratulujemy – w nagrodę może dostanie Pan od UM jakąś dobrą działkę pod kolejną inwestycję !

  • A ja uważam, że to nieporozumienie – wizytówką Lublina powinny być rudery i slumsy !
   Lubartowska, Szenwalda – piękny śmierdzący zaułek, a tu się wpakował jakiś deweloper z hotelem.
   Po co ? Powinni w tym miejscu walnąć 10 wywrotek gruzu i opróżnić 2 śmieciarki…

   • ile dostałeś za tę swoją demagogię?

    • to nie demagogia, tylko sarkazm
     mam wręcz chorobliwą awersję do wszelkiej maści malkontentów krytykujących wszelkie zmiany
     toż chyba lepiej, żeby rudery i śmietniska zamieniać na coś użytecznego, a w tym miejscu hotel ,to jak najbardziej trafiony pomysł (chociaż Ty może wolałbyś tam skwerek i możliwość zaczerpnięcia świeżych spalin)

 2. Robić artykuł z renderów, jeszcze kto pomyśli, że tak tam jest.

 3. Wielki wstyd że tak duże miasto jak Lublin nie posiada żadnych biurowcow dla korporacji które moglby dac godną prace przy biurku od 7 do 15 od pondz do pt. lubelskim absolwentom studiów wszelakich.
  Do tego tak wysmiewany Rzeszów przescignął Lublin i ma do zaoferowania 10x więcej stanowisk biurowych, tam absolwenci zostają bo prace mają.
  Co ma do zaoferowania Lublin n absolwentom studiów nie licząc studiów informatycznych?
  Ano NIC!!!
  Kasę,budowę,magazyn,hale produkcyjną,galerie handlowee,call-center,recepcje w hotelu, ulotki najczesciej na II, III zmiany z pracą nawet w weekendy!!!
  Do tego pojedyncze stanowiska biurowe w urzędach z obłożeniem 20-50 kandydatów (sic!) (podczad gdy w Wawie zdarza sie ze jest więcej miejsc niż chętnych są takie stanowiska, kolega poszedł bez rozmowy wzięli wszystkich i to jest podejscie do człowieka a nie jak jakus niewolnik) na jedno stsnowisko warte żenujące 2200zł.
  W przytłaczającej większości takie rzeczy które może robić byle ciec bez wykształcenia, i zazwyczaj ich w pierwszej kolejnosci pracodaecy płacący 1600-2000 zatrudniają na te stanowiska bo raz że łatwo nimi sterować , dwa że można ich wymęczyć, przypilnować postraszyc utratą pracy za smieszną dyche za godzine.
  Bardzo dobrze większość absolwentów decyduje sie na wyjazdy do Wawy na zachód PL, czy np. na 0,5 roku zagranice, bo tu nie ma za co żyć 99% ofert pracy to oferty za 1600-2000.
  Więcej galerii, więcej hoteli a nikt młody tu nie zostanie , poza pobieraczami 500+.

  • I kto tu dzieli ludzi i używa stereotypów? Według Ciebie człowiek sukcesu nie może być beneficjentem 500+. Dobre sobie, bo znam wielu ludzi z kasą, którzy mają trójkę dzieci. A właśnie tacy jak Ty, zmanipulowani przez TVN, GW i tym podobny szajs utożsamiają się z singlami pełnymi sukcesu (bardzo często nieszczęśliwymi, ale ko o tym mówi w czasach hedonizmu). Ja tam nie narzekam w Lublinie. Zarabiam na rękę więcej niż wynosi średnia krajowa brutto. Co prawda nie mam dzieci, ale to dlatego, że nie mam żony, a nie że bym nie chciał. Zamiast narzekać wystarczy poszukać dobrej pracy, a nie użalać się nad sobą. Gdy ludzie zaczną odchodzić z głodowych pensji to zwiną się też tacy „janusze” biznesu płacący minimalną.

  • słuszne uwagi. Życie dla 500 plusowiczów, nierobów jest idealne w Lublinie :). A prości ludzie po studiach na kase do kolejnego marketu, czy sprzedawać do nowej super extra galerii handlowej świecącej pustkami. I koniecznie dyspozycyjność w weekendy, na dodatek za tę samą płacę – bo kto nie marzy o tym żeby w sobotę pracować…

   • Bzdura. Wystarczy użyć trochę mózgu i wykazać chęci do pracy a bez problemu znajdzie się pracę tu w Lublinie. Już prawie 15 lat temu miałem pracę za te „żenujące 2200”, tyle, że wówczas najniższa pensja wynosiła niewiele ponad 1000 zł. Tylko trzeba ruszyć tyłek sprzed telewizora, a nie łykać jak pelikan wszystko co tefałeny podrzucą.
    A na marginesie dodam, że jedna z niemieckich gazet pisała niedawno o „polskim boomie gospodarczym”. I tam napisali, że jednym z głównych motorów tego boomu jest konsumpcja wewnętrzna, wywołana przede wszystkim przez transfery socjalne. Także wyłącz tefałen, wyciągnij głowę z wybjurczej i zacznij żyć i mysleć samodzielnie. To i pracę na poziomie bez większego stresu znajdziesz.

   • Głosuj na POKO, to będziesz mogła popracować również w niedzielę.

Kursy walut

 • USD 4.2559zł 0.75%
 • GBP 5.2567zł 0.55%
 • EUR 4.5376zł 0.34%
 • CHF 4.671zł 0.05%

Polub nas