Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dobiega koniec zapisów do Lubelskiego Biegu Nieustraszonych. Impreza już w najbliższą niedzielę

Kto jeszcze tego nie uczynił, dzisiaj ma ostatnią szansę. Zwłaszcza, że określony został limit uczestników. Lubelski Bieg Nieustraszonych odbędzie się w najbliższą niedzielę.

W niedzielę 29 września odbędzie się Lubelski Bieg Nieustraszonych, tym razem pod hasłem „Nowe Rozdanie”. Jest to kolejna edycja tej niekonwencjonalnej imprezy biegowej, przeznaczonej dla wszystkich miłośników biegania i sportów ekstremalnych. Swoich sił w tym wydarzeniu może spróbować każdy, kto ukończył co najmniej 18 lat. Górna granice nie jest określona, wszystko zależy od sprawności i chęci samego zawodnika.

Co ważne, w biegu mogą brać udział nie tylko profesjonaliści, lecz również amatorzy, którzy nie boją się wyzwań i mają chęć spróbować czegoś innego, niż zwykły bieg bez żadnych utrudnień. W tym roku pojawi się zupełnie nowa formuła wydarzenia. Wyścig podzielony został na dwa etapy: serię eliminacyjną i serię finałową. Podczas eliminacji uczestnicy będą musieli pokonać dystans ok. 4 km trasy z najróżniejszymi przeszkodami. Uzyskany czas zweryfikuje, kto zostanie przydzielony do danej fali w serii finałowej – pozwoli to na bardziej wyrównaną walkę w serii finałowej. Drugi etap będzie miał ok. 2 km. Łącznie na uczestników czeka, aż 6 km ekstremalnej trasy.

Udział w Lubelskim Biegu Nieustraszonych to gwarancja niesamowitej przygody. Limit uczestników wynosi zaledwie 150 osób a zbliża się właśnie koniec zapisów. Start pierwszej fali eliminacyjnej przewidziany jest o godzinie 10:00. Organizatorami imprezy są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie oraz Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Województwa Lubelskiego przy współpracy z 2 Lubelską Brygadą Obrony Terytorialnej. Na wydarzeniu na Facebooku: Lubelski Bieg Nieustraszonych – Nowe Rozdanie, organizatorzy będą umieszczać szczegółowe informacje związane z biegiem. Jest tam również odnośnik do zapisów.

Portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

(fot. materiały organizatora)

Jeden komentarz

  1. W zeszłym roku organizacja biegu była tragiczna ciekawe czy w tym bedzie taka sama

Wiadomości z info112