Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Do meczu MKS Perła Lublin – SPR Pogoń Szczecin coraz bliżej! Mamy dla Was bilety!

Lublin
2019-04-10, 18:00

W środę, 10 kwietnia o godzinie 18, w swoim pierwszym domowym meczu III rundy obecnego sezonu MKS Perła Lublin zagra z SPR Pogonią Szczecin. W poprzednim starciu z tym rywalem do ostatnich sekund byliśmy świadkami zaciętego boju i podobnych emocji spodziewamy się teraz!

Rozpoczęła się przedsprzedaż wejściówek na to spotkanie. Od 25 marca do 7 kwietnia, każdy kto kupi minimum dwa bilety w Internecie otrzyma 25% zniżki. Natomiast w sprzedaży stacjonarnej jest zniżka dla fanów Speed Car Motoru Lublin. Wszyscy posiadacze sezonowych karnetów na spotkania żużlowców, po okazaniu karnetu mogą na mecz z Pogonią kupić bilety normalne w cenie ulgowych.

Bilety można kupić:
– w Internecie, pod adresem: http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1448
– w biurze klubu (hala Globus, II piętro), w dni powszednie, w godzinach 9-16
– w sklepie Hummel (hala Globus, wejście nr 6 od strony stoku), w dni powszednie, w godzinach 10-18

Dla naszych Czytelników mamy pięć podwójnych zaproszeń na to emocjonujące spotkanie sportowe. Co zrobić, aby je otrzymać? To proste, w komentarzu pod postem na Facebooku z tym materiałem, należy napisać kogo i dlaczego chcielibyście zabrać na ten mecz?

Spośród wszystkich wpisów wybierzemy pięć i przekażemy ich autorom podwójne wejściówki na mecz! Zachęcamy do zabawy! Osoby, które otrzymają bilety będą mogły je odebrać w dniu meczu, po podaniu swoich nazwisk w punkcie informacyjnym hali Globus, przy wejściu od strony stoku.

W niedzielę 31 marca po godzinie 20 skontaktujemy się z osobami, które zaprosimy na mecz!

(fot. mat. org.)

2 komentarze

  1. Chciałbym otrzymać wejściówki żeby pokazać narzeczonej że mecze na żywo są emocjonujące 🙂

Z kraju

Polityka i społeczeństwo