Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

„Dlaczego ciągle o Tusku? Naszym obowiązkiem jest przestrzec Polaków przed jego powrotem” (zdjęcia)

Posłowie PiS pojawili się wczoraj w Lublinie przed biurem poselskim parlamentarzystów z Platformy Obywatelskiej. Była to reakcja na nieprawdziwe ich zdaniem informacje przekazywane uczestnikom spotkań z wyborcami PO. Mówiono wprost, że PO jest niewiarygodna i niegodna zaufania Polaków.

W piątek przed biurem poselskim Michała Krawczyka i Marty Wcisło z Platformy Obywatelskiej pojawili się posłowie Prawa i Sprawiedliwości z plakatami, na których widniał napis „Cześć Platformo. Wiemy, że w tym trudnym czasie nie macie nic do zaproponowania Polakom”. Poniżej zaś znajdowała się lista dokonań PiS w ostatnim czasie. To reakcja na wypowiedzi członków PO, w tym Donalda Tuska, w trakcie spotkań z wyborcami.

– Dlaczego ciągle o Tusku? Ponieważ naszym obowiązkiem jest przestrzec Polaków przed jego powrotem – ktoś kto raz oszukał, zrobi to ponownie. PO to formacja niewiarygodna i niegodna zaufania Polaków! – informował Sylwester Tułajew.

Akcja posłów PiS, ma być formą przestrogi przed, jak to mówili parlamentarzyści, ponownym oszustwem ze strony PO. Jednocześnie działacze PiS wymieniali działania skierowane na łagodzenie skutków kryzysu ekonomicznego wywołanego wojną na Ukrainie.

Jak tłumaczył poseł Przemysław Czarnek wyborcy na spotkaniach pytają działaczy PO o program wyborczy, ci zaś odpowiadają, że go mają, ale nie powiedzą, jaki to jest program. Sylwester Tułajew zaznaczał, że PO obiecało, że nie będzie podnosić wieku emerytalnego, a po wyborach, kiedy PO wygrała, zrobiono to. Poseł Tułajew dodał, że PiS jest partią wiarygodną. Na koniec przyniesione plakaty powieszono na drzwiach do biura poselskiego działaczy PO.

„Dlaczego ciągle o Tusku? Naszym obowiązkiem jest przestrzec Polaków przed jego powrotem” (zdjęcia)

„Dlaczego ciągle o Tusku? Naszym obowiązkiem jest przestrzec Polaków przed jego powrotem” (zdjęcia)

„Dlaczego ciągle o Tusku? Naszym obowiązkiem jest przestrzec Polaków przed jego powrotem” (zdjęcia)

(fot. Sylwester Tułajew)

117 komentarzy

 1. Jakaż to tęsknota za rozumem od nich bije.

 2. PIS to najbardziej zakłamana partia wyzyskująca społeczeństwo, szczycą się rozdawnictwem państwowych pieniędzy i promują patologie , tfu

  • A dlaczego państwowych ? . To są pieniądze pracujących obywateli płacących podatki , albo pożyczone , które będą musieli spłacać

  • kłamiesz tak jak przywołany tusk

   • Tusk w przeciwieństwie do PiSiastych nie kłamie, tyko mówi prawdę, która dla nich jest niewygodna.

 3. Reakcja samoobronna; jak u zwierząt, jak się boisz to najlepiej zaatakować „obszczekać” – tak to jest jak brak argumentów do dyskusji.

 4. Kupię bo głośnik chce

  Sporo troli od POwskich szmat tu się udziela. Kopiejki srutin sypnął czy poprostu szczekanie na PISowską karawnę ?
  Ludzie co patrzyli jak Twusk kłamie im w oczy dobrze to pamiętają. Wybory pokazały kto prawdę obiecywał.
  – wiek emerytalny.
  -becikowe
  -Vat na ubranka
  ect…..

  • Inflacja, pseudopandemia, drożyzna na każdym kroku, same sukcesy….

  • Wraz z wybraniem innej opcji jak PO to straciłeś wzrok? Nic nie widzę tylko słucham tej „prawdomównej” stacji TV. Popatrz realnie na dzisiejszy czas.

  • zasiłek pogrzebowy, zasiłek opiekuńczy, stawka godzinowa za prace 4 zł, okradzione OFE, i zapchana dziura budżetowa, ktora powstała na wsutek cotygodniowych lotów tuska i kopaczki nawekendy do Gdańska i z powrotem, bo latanie kosztuje, afera Amber Gold, w 2013 roku Sejm RP w ktorym wiekszosc miała Platforma przegłosował nowele do ustawy o wydłuzonym czasie pracy i tak zamiast przejsc na emeryture we wrzesniu 2014, musiałam pracowac do wrzesnia 2015 , czyli rok dłuzej i wtedy juz osiagnelam wiek 61, nigdy wiecej Tuska na żadnym decyzyjnym stanowisku, ewentualnie niech wydaje decyzje swojej małgorzacie czy bentleyem ma jechac po kapuste czy po kartofle na bazarek

 5. oj chyba pisowi się trochę pali pod nogami i nie pozostaje nic innego jak akcje sabotujące

 6. Od nowego roku paliwo po 10zł dobrobyt że hej.