Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dęblin: Zderzenie pociągu z autem osobowym. Jedna osoba ranna

We wtorek rano w Dęblinie doszło do wypadku drogowego na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Auto osobowe wjechało pod pociąg.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 7 w Dęblinie na niestrzeżonym przejeździe kolejowym na ul. Tysiąclecia. Kierujący toyotą wjechał pod nadjeżdżający pociąg. W wyniku zderzenia ucierpiał kierowca osobówki.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, policja oraz dwa zastępy strażaków z PSP Ryki oraz jeden zastęp z OSP Dęblin. Kierujący z obrażeniami ciała trafił do szpitala. W rejonie zdarzenia pracują dęblińscy policjanci oraz funkcjonariusz Straży Ochrony Kolei. Trwa ustalanie okoliczności wypadku.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego Czytelnika – Dziękujemy!

2015-06-30 08:35:52
(fot. Policja Dęblin)

3 komentarze

  1. To był chyba jeden z tych, którym do tej pory się udaje, a teraz jakoś „nie wyszło”.
    Takie „bęc” to dobra terapia.

  2. Inne media informują, że „biedny” poszkodowany miał 71 wiosenek, a w tym wieku to nie tyko rozum „nie taki”, oczęta „nie te”, a i ze słuchem może se też odrobinę „zasłabł”.
    Jak od zaraz będzie uważał – jeszcze trochę pożyje

  3. W tym miejscu pociągi pędzą z zawrotną prędkością 30kmh a widać je z pół kilometra. Do tego jeżdżą z częstością dyliżansów na dzikim zachodzie co tylko podkreśla artystyczny wyczyn 71latka ze Stężycy.

Z kraju