Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dachowanie na rondzie Mohyły. Dwie osoby ranne

Dwie kobiety jadące fiatem seicento trafiły do szpitala, po tym, jak ich auto dachowało po zderzeniu z audi. Do wypadku doszło w Lublinie.

W środę około godziny 18:50 na rondzie Mohyły w Lublinie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jak wstępnie ustalono, kierująca fiatem, jadąc od strony al. Unii Lubelskie wjeżdżając na rondo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu opuszczającemu skrzyżowanie audi, które jechało od strony ulicy Ruskiej, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia pojazdów.

Po zderzeniu seicento kilkukrotnie koziołkowało a następnie zatrzymało się na boku. Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja. Fiatem podróżowały dwie kobiety zaś audi trzech mężczyzn. Zanim przybyły służby ratunkowe jeden z pasażerów audi ewakuował w bezpieczne miejsce obie kobiety z leżącego na boku auta. Zostały one przewiezione z obrażeniami ciała do szpitala. Kierowcy ani pasażerom audi nic się nie stało.

Całkowicie nieprzejezdne jest rondo, pojazdy kierowane są przez ulice Lwowską, objazdem kursują również autobusy komunikacji miejskiej. Utrudnienia potrwają minimum do godziny 20:30.

Wkrótce wideo z miejsca zdarzenia.

(fot. lublin112)
2014-02-26 19:39:41

12 komentarzy

 1. Zostawmy na boku przepisy, ale jak można jadąc jakimś starym fiatem, nie ustąpić AUDI ???
  Kobito ogarnij sie !
  Jak już wyjdziesz ze szpitala.

  • A myślisz, że ona wiedziała co się dzieje… Pewnie nawet nie zauważyła tego bo myślałem, ża ma pierwszeństwo się nawet nie patrzyła.

 2. Jak to dobrze, że więcej oleju w głowie miał jeden z pasażerów z Audi,niż Pan sołtys z lublina!

 3. „beato” – nie mam do Ciebie, pretensji, ze swoją ksywę, nick, imię i jakby to nie nazwać piszesz z małej litery. Twoja sprawa. Nawet jak piszesz słowo „sołtys”, ale nazwę miasta użytą w moim nicku, mogłabyś uszanować zgodnie z tym czego usiłowano Cię nauczyć w szkole, ale jak widać, nadaremnie. Buziaki. 🙂

 4. Niesutapil pustak pierwszenstwa

 5. Sołtysie a ty jakie masz auto ? będę wiedział na przyszłość czy mam ci pierwszeństwa ustąpić…. ps. twoje komentarze są nie na miejscu.

 6. Tak miedzy bogiem a prawdą to rondo jest prz…. i niebezpieczne

 7. Seicento i jemu podobne samochodziki nie powinny być w ogóle produkowane, albo nie powinny być dopuszczone do ruchu!
  Te samochody są tak ekstremalnie niebezpieczne, że przy jakimkolwiek zdarzeniu pasażerowie i kierowca są narażeni na niebezpieczeństwo nawet utraty życia.

 8. Panie Pawle żyjemy w takich czasach w których nie każdego stać na lepszy pojazd.Każdy kupuje taki na jaki go stać i taki który jest się w stanie utrzymać za te parę groszy które zarabiamy nie zawsze lekką pracą….