Dachowanie renaulta na ul. Wrotkowskiej. Kierowca w krytycznym stanie trafił do szpitala (zdjęcia)

W sobotę rano na ul. Wrotkowskiej doszło do dachowania pojazdu osobowego. Kierowca w krytycznym stanie został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 10 na ul. Wrotkowskiej w Lublinie, na wysokości stacji paliw, na pasie w kierunku ul. Smoluchowskiego. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Renault jadąc od strony ul. Diamentowej w pewnym momencie zjechał z pasa ruchu, a następnie zahaczył o pojazd dostawczy, którego kierowca oczekiwał na możliwość skrętu. Renault zjechał na pas zieleni, uderzył w betonowy cokół po słupie oświetleniowym, a następnie dachował i zatrzymał się na kołach na przeciwległym pasie ruchu.

Nieprzytomny kierowca został przetransportowany do szpitala. W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem. Z obu stron ulicy nieprzejezdne są pasy ruchu.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Z informacji świadka wypadku wynika, że kierowca renaulta prawdopodobnie zasłabł w trakcie jazdy. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 12.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

9 komentarzy

  1. Coś mała ta czapeczka policmajstra. Ten z prawej :))) :0

  2. „… uderzył w betonowy cokół po słupie oświetleniowym” – teraz pewnie odbędą się intensywne poszukiwania tego, który ośmielił się pozostawić ten wredny cokół (patrz wiadomość o ławce koło warszawskiej górki, o która roztrzaskał sie małolat).

  3. 50/h…??? Taaa… jasne;)

  4. Najgorzej że przyklepia mu kowida

  5. Ciekawe jaka była przyczyna …przekroczenie obowiązujacej 50km/h wykluczam bo przecież wszyscy przestrzegają przepisów ….

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Spotkanie integracyjne dla rodzin z Ukrainy
Ostatni mecz sezonu!
Zbiórka elektrośmieci w szczytnym celu. Akcja wesprze leczenie Amandy z Lublina
Słodka Paka dla Dzieciaka
Charytatywny Piknik Rodzinny na leczenie Paulinki Tarasiuk