690 680 960

Dachowanie renaulta na trasie Lublin – Biłgoraj. Jedna osoba trafiła do szpitala (wideo, zdjęcia)

W niedzielę po południu na drodze wojewódzkiej nr 835 doszło do dachowania pojazdu osobowego. W rejonie wypadku pracują służby ratunkowe, występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 17 na drodze wojewódzkiej nr 835 w miejscowości Czerniejów w powiecie lubelskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego na tarasie Lublin – Biłgoraj.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu osobowego marki Renault poruszał się od strony Biłgoraja. W pewnym momencie zjechał na lewą stronę drogi, wpadł do przydrożnego rowu i dachował.

 

 

Jak wstępnie ustalili policjanci, pojazdem podróżowały trzy osoby, dwie z nich, w tym kierowca, oddaliły się z miejsca zdarzenia. Do szpitala z obrażeniami ciała została przewieziona jedna osoba.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem, jeden pas jest częściowo nieprzejezdny.

(fot. wideo lublin112.pl, nadesłane Paweł – dziękujemy!)

11 komentarzy

 1. Żałosny, nieodpowiedzialny d*pek, nie dość, że c*pa jeździć nie potrafi, to jeszcze zostawia raną osobę, która odniosła obrażenia w wyniku jego głupoty…

 2. O jeszcze głębsze rowy trzeba kopać!

 3. Ten bezmyślny człowiek nie powinien już nigdy więcej jeździć samochodem

 4. Bezmyślni, nieodpowiedzialni ludzie

 5. Pijany był ten kierowca lub jakiś upośledzony. Nie powinno się z takim wsiadać do samochodu

 6. Nie ma znaczenia czy kierowca był pijany, chory czy jaki. Po prostu nie nadaje się do prowadzenia pojazdów i stanowi zagrożenie dla innych

 7. Uciekł bo był zarażony koronowirusem, a wy wymyślacie teorie spiskowe. Gow.. Wiecie to nie komenujcie

 8. Uciekł bo miał silne rozwolnienie takiego barana to trzeba wykastrowac jak zacznie kucac przy sikaniu to może coś zrrozumie.

 9. Dobrze, że przynajmniej komuś nie zrobil krzywdy, oby miał nauczkę na przyszłość. Niech nie pije kiedy chce jechać samochodem albo niech w ogóle nie jeździ, jeśli się do tego nie nadaje

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas