Cztery osoby zginęły w dwóch wypadkach drogowych (zdjęcia)

To był tragiczny dzień na drogach woj. mazowieckiego. W dwóch wypadkach śmierć poniosły cztery osoby.

Do obu tragicznych zdarzeń drogowych doszło w minioną środę na terenie woj. mazowieckiego. Pierwszy z wypadków miał miejsce o godzinie 4 rano w miejscowości Błonie-Wieś, na drodze krajowej nr 92. Pojazd osobowy marki BMW zderzył się tam z ciężarówką.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący BMW jadąc w kierunku Sochaczewa z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z samochodem ciężarowym. W wyniku odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniosły dwie osoby z BMW, zaś kierowca ciężarówki i pasażer trafili do szpitala. Przez kilka godzin droga była nieprzejezdna. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Do drugiego wypadku doszło około godziny 19.00 w miejscowości Zaborówek. Tam kierujący citroenem jadąc drogą wojewódzką nr 580 w kierunku Leszna, po wcześniejszym zjechaniu z drogi na prawe pobocze uderzył w drzewa. Zarówno kierowca, jak i jadący z nim pasażer zginęli na miejscu zdarzenia. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego wypadku.

(fot. Policja Warszawa)

6 komentarzy

 1. Nie czytam do końca takich wiadomości o ludziach którzy nie posiedli pokory.Co innego nieszczęśliwy wypadek ( to zbieg okoliczności nie do przewidzenia)

  • To na pewno nie były nieszczęśliwe wypadki. A jeżeli już wypadki, to szczęśliwe. Szczęśliwe wypadki. Szczęśliwe, bo nikt poza pasażerami sprawców i sprawcami nie zginął.
   Jeżeli dajesz kierowcy przyzwolenie na wjazd na cienki lód – to nie możesz mieć do niego pretensji, że utoniecie.

   • Wiem, że jestem k_retynem* ale cóż mogę z tym począć. Mogę jedynie obwiniać moich starych iż zrobili mnie na próbę i mnie nie utopili. Ponieważ jestem imbecylem nigdy nie udało mi się przyswoić podstawowych przepisów ruchu drogowego i dlatego poruszam się po drogach rowerkiem (ale już bez kija i bocznych kółeczek). Z tego też powodu jestem sfrustrowany i wylewam swoje żale na forum 112 Lbn.

    * w razie potrzeby zastąpić innym epitetem

    P.S: Nie przepraszam bo jestem też ch.amem do potęgi.

 2. Jako kierowcy sugerujcie się przepisami , pijcie zimną wodę i leżcie na zimnym betonie , a będziecie tak szczęśliwi i zdrowi jak ci z w/w obrazka . Jednej mózg zlasowała komórka , a drugiemu oczy zaszły p….. .
  A teraz lizanie ran w szpitalach i roszczenia w sądach , bo ustawodawca dał im pierwszeństwo .
  Dużo kierowców na drodze zachowuje się ROSZCZENIOWO że to on jest na prawie , a potem płacz , lament i łażenie o kulach po sądach . Czy warto ?

 3. BMW PADAJA JAK MUCHY

 4. Brawo franiu za drugi twój komentarz !!!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!