Piątek, 26 czerwca 202626/06/2026
690 680 960
690 680 960

Cztery kobiety kradły w Galerii Olimp. Łupy zanosiły do auta

Lubelscy policjanci zatrzymali 4 kobiety, które okradały sklepy na terenie galerii Olimp w Lublinie oraz w jednym z dyskontów spożywczych. Kobiety ukradły kilkadziesiąt sztuk towarów na kwotę około 4 tysięcy złotych.

15 komentarzy

  1. Ocena: 0

    ja mieszkam na wsi i znam osobe która kiedyś kradła damską bielizne która byla rozwieszona do suszenia… 🙂 😀

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia