Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Czołowe zderzenie volkswagena ze skodą. Siedem osób w szpitalu

Do niezwykle groźnego wypadku doszło po południu na lokalnej drodze pod Urzędowem w powiecie kraśnickim. W czołowym zderzeniu dwóch aut ucierpiało łącznie siedem osób.

Do wypadku doszło we wtorek na drodze łączącej Urzędów z Dzierzkowicami. Na przebiegającym przez las odcinku trasy, czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe: skoda oraz volkswagen. Siła zderzenia sprawiła, że że oba pojazdy znalazły się poza jezdnią.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Ze względu na poważne obrażenia części z poszkodowanych, zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Strażacy by uwolnić poszkodowanych z wraku skody musieli użyć narzędzi hydraulicznych.

Do szpitali przetransportowano łącznie siedem osób. Cztery z nich podróżowały volkswagenem, trzy skodą. Najciężej ranny został mężczyzna, który znajduje się w lubelskim szpitalu.

Funkcjonariusze kraśnickiej drogówki ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Jak nas wstępnie poinformowano, do zdarzenia przyczynić się mogła nadmierna prędkość jednego z kierowców, który na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY!


Wyświetl większą mapę

(fot. nadesłane)
2015-12-29 23:15:19

22 komentarze

  1. Stawiam na to, ze skoda zawinila.

  2. Jestem kierowcą tourana jechałem w stronę urzędowa miałem przed sobą łuk w lewą stronę na łuku nagle pojawiła mi się skoda która zjechała ze swojego pasa na mój sparaliżowany nic nie zrobiłem ja jechałem z mamą a w skodzie kierowcą był facet z żoną przypuszczam że kierowcę skody oślepiło słońce i nie widział gdzie jechał i zjechał na mój pas.

    • kierowca skody zmarl… szkoda czlowieka. ale fakt zawinil on… jego zonie nic sie nie stalo.

  3. Poszkodowani są z Ratoszyna .Sprawcy nie mam pojęcia.Siostrzeniec który prowadził Tourana i pamięta wszytko w miarę dokładnie.Podejrzewa że kierowca skody został oślepiony przez słońce pod które jechał a było to po 15-j więc świeciło nisko i prosto w oczy +może nie do końca czyste szyby+ nadmierna prędkość + łuk i nawet nie był do końca świadomy że znalazł się na pasie dla przeciwnego kierunki.Mówi że widział go jak powoli zaczyna zjeżdżać na jego pas ruchu.Na zdjęciach widać wszystkie odłamki aut powstałe na skutek zderzenia leżące na pasie przy rowie w którym siedzi Touran którego podczas zderzenia obróciło o 180 stopni i umieściło w rowie po swojej stronie przeciwnie do kierunku w którym jeszcze przed chwilą jechał.
    Jeszcze Tego auta nie widziałem ale z opisów osób z rodziny które go widziały ogrom zniszczeń wyeliminuje je na zawsze z ruchu.Nie jest to auto za grubą kase by opłacało się je naprawiać.

  4. o 15;07 dzwoniłam po służby ratunkowe, a jechałam bezpośrednio za Volkswagenem touran

  5. Kama czy mógł bym prosić cię o kontakt przez e-mail [email protected] dziękuję

Z kraju