690 680 960

Czołowe zderzenie toyoty z volkswagenem. Jedna osoba została zakleszczona w rozbitym aucie (zdjęcia)

Dzisiaj po południu w Teresinie w powiecie chełmskim zderzyły się czołowo dwa auta. Trzy osoby zostały ranne. Przez dłuższy czas droga była całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło we wtorek kilka minut przed godziną 14 w miejscowości Teresin w gminie Leśniowice w powiecie chełmskim. Na drodze powiatowej łączącej Wojsławice z Alozjowem zderzyły się dwa samochody osobowe: toyota i volkswagen.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca toyotą kobieta jechała od strony Wojsławic. Na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto zjechało na przeciwległy pas jezdni, gdzie zderzyło się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka volkswagenem.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Chełma, Wojsławic i Leśniowic, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Ratownicy zastali znajdujące się w rowach pojazdy. W jednym z nich znajdowała się zakleszczona kobieta. Aby ją ewakuować, strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego.

Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W wypadku poszkodowane zostały trzy osoby: dwóch mężczyzn z volkswagena i kobieta z toyoty. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. OSP KSRG Wojsławice)

6 komentarzy

 1. telefon w rece i tracisz panowanie nad autem – proste

  • Zarządca powinien na jezdni malować przekreślone telefony. Uczestnik ruchu może zapomnieć, że nie można korzystać w nieodpowiedni sposób z telefonu.

 2. I pomyśleć tylko że gdyby nie te „łuki jezdni ” i inne „przeszkody” w postaci drzew ,rowów ,przepustów czy barier drogowych ,ci wszyscy „męczennicy motoryzacji ” dojechali by spokojnie na miejsce .

 3. totalna niekuma, gapiąc się w telefon, zabija !!!

 4. To jest bardzo zdradliwy łuk, choć wygląda łagodnie. Niejeden już tam prosto pojechał.

 5. dla sprawcy zdarzenia – dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie