690 680 960

Czołowe zderzenie dwóch pojazdów. Jedna osoba poszkodowana (zdjęcia)

Wczoraj po południu w miejscowości Wielkie doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jedna osoba została poszkodowana, droga w miejscu zdarzenia była nieprzejezdna przez kilkadziesiąt minut.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 18 w miejscowości Wielkie w gm. Abramów w powiecie lubartowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lubartowa i Abramowa, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca kolizji, odłączeniu instalacji elektrycznej w pojazdach oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy mężczyźnie poszkodowanemu w wyniku zderzenia pojazdów.

Kierujący jednym z pojazdów po przebadaniu przez zespół ratownictw medycznego pozostał na miejscu zdarzenia. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji.

(fot. PSP Lubartów)

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!