Czołowe zderzenie dwóch aut. Interweniował śmigłowiec LPR, trzy osoby trafiły do szpitala

Wczoraj rano w miejscowości Chmielek doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych. Interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, trzy osoby z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 9 w miejscowości Chmielek w powiecie biłgorajskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 27-letnia mieszkanka gminy Łukowa, która kierowała fordem na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Kobieta zjechała na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzyła się z jadącym tam volkswagenem, kierowanym przez 54-letniego mieszkańca gminy Łukowa – informuje sierż. szt. Joanna Klimek z biłgorajskiej Policji.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna, policja oraz zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 27-latka została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Zamościu, zaś dwójka pasażerów z forda trafiła do szpitala w Biłgoraju.

– Życiu kierującej jak i pasażerów nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowca volkswagena nie odniósł w zdarzeniu obrażeń. Zarówno 27-latka jak i 54-latek byli trzeźwi – wyjaśnia sierż. szt. Joanna Klimek.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku.

2017-12-28 09:24:17
(fot. Policja Biłgoraj)

8 komentarzy

 1. Z jaką prędkością pędziła ta kobieta, że nie „wyrobiła” się na zakręcie? Ze zdjęcia jednoznacznie wynika, że wypadek miał miejsce na terenie zabudowanym.

 2. Gdzie jest gmina Łukowa?

 3. i niech mnie ktoś przekona , że baby to jeżdżą bezpiecznie podobny mit to starzy dziadkowie

 4. Szkoda helikoptera dla tekiej panienki… stracic panowanie nad zlewozmywakiem czy odkurzaczem … ale nie… trzeba do samochodu i pozabijac kogo sie da.

 5. ups…kierujacA????

 6. no jak już kobieta wyjedzie wreszcie z parkingu to coś tam się przydarzy, a nawet jak się przydarzy to pewnie nawet nie zauważy, że komuś zajechała drogę albo postanowiła sobie w miejscu zahamować

 7. Statystyki możesz sobie wsadzić-przykład na górze. Pokaz mi statystyki które mówią że zbliżona liczba kobiet i mężczyzn ma prawo jazdy, UŻYTKUJE JE i robi tyle samo kilometrów. Przejechanie ze wsi do wsi to nie to samo co przejeżdżanie 600-700km dziennie. Na podstawie tych samych statystyk można powiedzieć że kobiety są lepszymi górnikami, spawaczami,mechanikami i budowlańcami. Bo powodują 0% wypadków w tych branżach. Każdy kto jeździ trochę więcej niż 50km dziennie i ma trochę oleju w głowie wie, ze statystyki nijak maja się do rzeczywistości. Także kobiety.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika