Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Czołowe zderzenie BMW z toyotą na trasie Lublin – Kraśnik. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn (zdjęcia)

Nie udało się uratować życia dwóch mężczyzn, którzy uczestniczyli w nocnym wypadku na trasie Lublin – Kraśnik. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Droga była przez wiele godzin całkowicie zablokowana.

123 komentarze

 1. A jakieś organy pobrano od tych delikwentów? Byłaby to pewne rekompensata, za spowodowanie obrażeń i cierpień dwóch niewinnych kobiet. Ten Fastnights Lublin powinien zachęcać swoich członków do deklarowanie gotowości donacji organów. Po co mają się marnować?

 2. Jeżdżę BMW od trzech lat. To tak na początek…
  Samochód cudowny w prowadzeniu ale i nie wybaczajacy błędów.
  Odnośnie wypadku
  Widziałem film na story z FB chwilę przed, 220 km/h
  Opony letnie
  Temp ujemna
  Wilgotno
  Ciemno
  Droga użytku publicznego
  Remonty i przebudowa

  Nie mam nic więcej do dodania.
  Współczuję rodzinie.

 3. Bym was *** za takie komentarze organ to ty masz i nie wiesz po co go nosisz jestes glupi i tyle

 4. Jak się nazwali chłopaki co zginęli

 5. Jak zwykle wypadek spowodowało bmw… Nie bez powodu ta marka ma najwyższe OC. Wiesniackie auto dla kiczowatego szpanu.

 6. BMW miot i gruz

  Okaleczył niewinne dziewczyny.

  Matoł

 7. Oberlojtnant fon Nogaj

  Wszyscy tak psioczycie na te bmw, a ja wam powiem coś innego dla odmiany. Handluje autami od 20 lat i po przerobieniu większości marek od kilku lat kupuje i sprzedaje tylko bmw. Dlaczego? A no dlatego, że jest to najlepiej i najszybciej sprzedająca się w Polsce marka auta. Właśnie takie do 15 tysięcy. Bez marudzenia i wydziwiania. Jak to wytłumaczyć? Aha i jeszcze jedno. Sam nie jeżdżę bmw. Pozdrawiam wszystkich komentatorów.

 8. Ludzie troche emati dla zmarlych jak mozecie obrazac kogos kogo nie znacie nie byliscie tam nie widzieliscie co dokladnie sie stalo wiec zamknijcie sie i nie obrazajcie znalam kierowce bmw i to byl super chlopak a wy zastanowcie sie co piszecie rodzina przeżywa wielką traume a wy zeby dodac swoje piec groszy w……. Cie sie w kommetarzach co by sie nie stalo nikt nie zasługuje na to by obrazac go publicznie

Z kraju

Polityka i społeczeństwo