Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Częstował małoletnich środkami psychotropowymi. Mieszkaniec Lublina trafił do tymczasowego aresztu

Kryminalni z VI komisariatu w Lublinie zatrzymali 26-latka, który udzielał i nakłaniał małoletnich do zażywania substancji psychotropowych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i decyzją sądu trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu.

Kryminalni z Komisariatu Policji VI w Lublinie realizując ustalenia własne przeszukali jedno z mieszkań znajdujące się na terenie dzielnicy Tatary w Lublinie. Policjanci podejrzewali, że mieszkający tam 26-latek może posiadać środki odurzające i udziela je małoletnim.

– Podczas czynności policjanci potwierdzili swoje przypuszczenia. W środku mieszkania znajdowały się trzy osoby małoletnie, które potwierdziły, że spożywały substancje psychotropowe otrzymane od mieszkańca Lublina. Ponadto ustalono, że małoletni samowolnie oddalili się z placówek opiekuńczo- wychowawczych i przebywali w mieszkaniu 26-latka – informuje młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Za udzielanie i nakłanianie do użycia środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

7 komentarzy

  1. To oni wychodzą z komisariatu??

  2. Tatary i wszystko jasne dilują po kilkadziesiąt lat i nikt ich nie może złapać brawo milicja.

  3. Dawał za darmo? Takie rzeczy tylko w amerykańskich filmach. Co to Caritas?

  4. Jeszcze tego z Wileńskiej z nowych bloków byście złapali bo śmierdzi na klatce jakby się kot zesrulił.

  5. RDS milicjancie nie stresuj się, jutro nikt nie zadzwoni będzie po staremu czyli nic

  6. Lublin 112 pisze bzdury jak mają poważna sprawę to unikają wpisów od dwóch miesięcy takie rzeczy dzieją się w opolskim zatrzymują przestępców i wypuszczają w dalszym ciągu dzieje się to samo

Dodaj komentarz