690 680 960

Na cześć złotego medalisty, w Zamościu autobusy jeżdżą na osiedle STOCH

Pasażerowie komunikacji miejskiej w Zamościu przecierali oczy ze zdumienia, widząc autobusy jadący na osiedle Słoneczny STOCH. To MZK postanowiło dołączyć się do kibicowania.

Od dzisiaj kilkanaście zamojskich autobusów MZK ma nowy przystanek o nazwie Osiedle Słoneczny STOCH. Nazwa tą została zmieniona z okazji zdobycia przez Kamila Stocha złotego medalu na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi.

Pasażerowie widząc na wyświetlaczu mową nazwę przecierali oczy z niedowierzaniem. -W końcu i u nas wpadli na jakiś dobry pomysł, mam nadzieję ze dojdzie to do Kamila i dowie się że także Zamość cieszy się z jego złotego medalu-tłumaczył Wojtek, uczeń jednej z zamojskich szkół. Chyba nie było nikogo kto by nie pochwalił pomysłu, a autobusy które jechały w kierunku osiedla Stocha były najczęściej fotografowanymi miejscami w Zamościu.

-Pomysł wyszedł od samych pracowników, w związku z narastającym zjawiskiem „Stochomanii” i radością mieszkańców Zamościa ze zdobycia złotego medalu przez naszego skoczka Kamila Stocha na Olimpiadzie w Sochi –wyjaśnia Jarosław Maluha, prezes MZK. -Chcąc wesprzeć polskich olimpijczyków przed kolejnymi konkurencjami postanowiliśmy
zmienić nazwę przystanku Os. Słoneczny Stok na Os. Słoneczny „STOCH”.- dodaje

Autobusy na Słoneczny STOCH będą kursowały do końca olimpiady.

(fot. lublin112)
2014-02-12 16:45:17

2 komentarze

  1. w zamosciu maja autobusy? 😀

  2. Brawo !!! Dobry żart, tynfa* wart !
    *tynf – dawna moneta, za trzy tynfy można było kupić dobrego konia.

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas