690 680 960

Czemierniki: Kobieta jadąca motorowerem poniosła śmierć na miejscu

W piątek na drodze lokalnej między Czemiernikami a Świerżami doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje kobieta podróżująca motorowerem.

Do zdarzenia doszło w piątek na drodze lokalnej pomiędzy Czemiernikami a Świerżami. Jak ustalił serwis informacyjny http://radzynpodlaski24.info kobieta jadąca motorowerem w niewyjaśnionych okolicznościach zjechała z drogi do przydrożnego rowu. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Niestety kobieta nie przeżyła upadku.

Na miejscu pracują radzyńscy policjanci pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Funkcjonariusze sprawdzają czy w zdarzeniu brał udział inny pojazd.

W okolicach zdarzenia występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

AKTUALIZACJA:

Jak ustalili policjanci, 65-letnia mieszkanka gminy Czemierniki, zjechała nagle na prawe pobocze. Po tym skuter przewrócił się. Jadąca jednośladem kobieta zmarła na miejscu tego zdarzenia. Kobieta podróżowała sama. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono w prosektorium bialskiego szpitala.


Większy widok mapy2015-06-05 14:43:27
(fot. policja)

3 komentarze

  1. Pewnie nie miała pasuf.

  2. albo jej poduszka nie wystrzelila

  3. Czternastoletnia Krzysia

    A po mojemu dobrze, że: „Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono w prosektorium” – w naszym „inaczej poukładanym” Kraju jeszcze by się znalazł jakiś chętny do „innych czynności seksualnych”.

Kursy walut

  • USD 3.991zł 0.15%
  • GBP 5.0417zł -0.18%
  • EUR 4.3233zł -0.24%
  • CHF 4.5689zł 0.02%

Polub nas