Czarny wtorek na drodze krajowej nr 19. Kolejny wypadek na trasie Lublin – Kraśnik (zdjęcia)

Czwarty już w ostatnich godzinach wypadek na drodze krajowej nr 19 w okolicach Lublina. Na miejscu pracują policjanci i strażacy. Są utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 18:25 w miejscowości Strzeszkowice Duże. Na drodze krajowej nr 19, na odcinku Lublin – Kraśnik, zderzyły się trzy pojazdy: dwa samochody osobowe i jeden ciężarowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lublina, Bełżyc, Niedrzwicy Dużej i Strzeszkowic, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, pojazdy zderzyły się kilkadziesiąt metrów od miejsca, gdzie kilka godzin wcześniej doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego. Tym razem jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Całość zabezpieczają zaś strażacy. Występują utrudnienia w ruchu, zablokowany jest jeden pas jezdni. Tworzą się korki.

To już trzecie zdarzenie w ostatnich godzinach w tej okolicy, czwarte zaś na drodze krajowej nr 19. Około godziny 12:45 w miejscowości Strzeszkowice Duże zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Jedna osoba została poszkodowana a drogę zamknięto na kilka godzin. Około godziny 13:30 w Niedrzwicy Dużej, na wiadukcie kolejowym, zderzyły się trzy samochody osobowe. W wypadku poszkodowane zostały trzy osoby: dwie kobiety oraz mężczyzna. Z kolei około godziny 14 w miejscowości Wandzin na trasie Lublin – Lubartów, zderzyły się dwa samochody osobowe. Tutaj do szpitala trafiły dwie osoby.


(for. OSP Strzeszkowice)

Zobacz również

12 komentarzy

 1. Wnukowie i synowie fornali dorwali się do aut za sanacji zarezerwowanych dla elit i takie są efekty.

  • Kierującym suw-ami popier… się we łbach . Poprzez ten komfort i luksus jakiego zaznają podczas jazdy nie kontrolują szybkości , a przepisy ruchu drogowego mają w d…. . Na wydrę podjeżdżają pod zderzak poprzedzającego auta i” zastraszają ” kierowcę by zjechał im na pobocze .
   W tym przypadku trafił swój na swojego i oby tak dalej .

   • Bardziej w kierowcach SUVów denerwuje mnie jazda lewym pasem przy prawym pasie wolnym (na drodze ekspresowej) oraz parkowanie na trawnikach i chodnikach.
    Kiedyś negatywnie wyróżniającymi się kierowcami byli ci w BMW, później rozszerzyło się to na Audi i VW, a teraz doszły SUVy.

 2. Krążył po tej drodze dziś i wykrazyl. Nieszczęście nikogo nie zabrał ze sobą.

 3. Jak tam te buraki jeżdżą…ZGROZA!

 4. miały być tory wyścigowe ale okazały się niepotrzebne, szybcy i wściekli są na zwykłych drogach

 5. Pełnia …

 6. Jedna osoba poszkodowana. Teraz jak pończochy się podrą, to poszkodowana. NNW się opłaca.

 7. A policja wyjeżdża pilnować porządku jak ma jakąś”akcję” , efekty widać.

 8. Tyle zdarzeń w podobnych miejscach,może coś z drogą lub oznakowaniem nie jest w porządku.

 9. Tyle zdarzeń w podobnych miejscach,może coś z drogą lub oznakowaniem nie jest w porządku. A może trzeba odczarować(egzorcysta)

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Spotkanie autorskie z Joanną Brodzik – „Umami. Opowieści i przepisy”
European Teqball Tour w Chełmie (wideo)