Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Cofała skodą, uderzyła w rowerzystkę. Kierująca jednośladem była nietrzeźwa

Wczoraj przed południem w Turobinie doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzystki. Kobieta kierująca jednośladem trafiła do szpitala. Jak się okazało cyklistka była nietrzeźwa.

Do wypadku doszło we wtorek przed południem na ul. Rynek w Turobinie, w powiecie biłgorajskim. Służby ratunkowe zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym z udziałem rowerzystki.

Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 26-latka kierująca skodą wykonując manewr cofania na sklepowym parkingu uderzyła w jadącą rowerem kobietę, która po zjechaniu z chodnika wjechała na parking. 58-latka została przewieziona do szpitala. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jak się okazało po badaniu alkomatem, rowerzystka miała w organizmie ponad promil alkoholu. Kierująca samochodem była trzeźwa. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia drogowego.

(fot. Policja Biłgoraj)

7 komentarzy

  1. Słuchaczka radia co ma wieprzową twarz

    Jeśli to rowerzystka była nietrzeźwa, to owa kierowczyni, która ją wyeliminowała z dalszej jazdy powinna jakąś nagrodę dostać. Za walkę z alkoholizmem w Polsce.

  2. I co z tego że pijana to parking wiec mogą ja uniknąć a po drugie to ta slepotawa w nie wjrechala

  3. A na rowerze koszyk sklepowy,
    ktoś wie gdzie taki kupić?

  4. Kumulacja. Kierowania rowerem po pijaku + jazda po chodniku.

  5. Franiu-do lekcji

  6. Takie stare baby są dobte w chlaniu pod sklepem.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo