690 680 960

Na węźle cofał na drogę ekspresową. Na zwróconą uwagę, pokazał środkowy palec

Pomysłowość niektórych kierowców wciąż nie przestaje zaskakiwać. Co więcej, wielu z nich świadomie stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego, nie przejmując się konsekwencjami.

Na jednego z takich kierowców natknął się w poniedziałek nasz czytelnik. Podróżował on drogą ekspresową S17 od strony Warszawy. Wjeżdżając na węzeł Sławinek, nagle dostrzegł cofające auto. Na szczęście nie poruszał się z dużą prędkością i udało mu się bezpieczne zatrzymać pojazd.

Widząc, że kierowca audi nie zamierza zrezygnować z kontynuowania swojego niezwykle niebezpiecznego manewru, postanowił zwrócić mu uwagę, jak duże zagrożenie stwarza. Wtedy ujrzał skierowany w jego stronę środkowy palec.

W audi wraz z kierowcą podróżowała kobieta i dziecko. Mężczyzna naraził ich na utratę zdrowia, a nawet życia. W przypadku zderzenia z rozpędzoną ciężarówką, których na tej trasie nie brakuje, ich szanse na wyjście cało z wypadku byłyby niewielkie.

(wideo – nadesłane)
2018-05-14 20:30:01

31 komentarzy

 1. Głupi zawsze będzie głupi ..bez znaczenia jakim autem jedzie …

  • Ale na drogach widać ,że głupi te markę upodobali sobie najbardziej . Co nie oznacza ,że przyzwoitych kierowców w aldi nie ma SĄ . Oby było ich coraz więcej.

 2. Burak w ałdy ?

 3. Ehhhh Ci kierowcy Audi. Dzisiaj tylko Audi się rozbija 🙂

 4. Ale po co cofać, skoro za kilka kilometrów jest kolejny węzeł i można zawrócić? Na Ałdi z 500+ starczyło a na paliwo już nie?

 5. Według mnie większe zagrożenie spowodował nagrywający bo zablokował ruch zatrzymując się na zjeździe . Cofający Audi, no cóż , pomylił drogę i próbował się wycofać popełniając wykroczenie. Ale przynajmniej nie blokował ruchu… Tylko że trafił na „szeryfa”

 6. mam sąsiada z audi i taki glupi jak ten i ten z bmw

 7. Ja już na takie akcje tego typu zwracałem kilkanaście artykułów wstecz że to nie prędkość zabija lecz lekkomyślność kierowców jadą na zderzaku w mieście nie przestrzegają zasad tylko aby do przodu oraz wpychają się i wyprzedzają na trzeciego jeśli mają nerwa potrafią spychać z drogi byle tylko jechać jak najszybciej i być tym pierwszym lub tak jak tutaj zawracają na ekspresówkach albo na autostradach jeśli tego nie robią to cofają do tyłu stwarzając zagrożenie życia i śmierci.

 8. Audi dla wieśniaków BMW dla pedałów

  Po co zakrywać numery takim frajerom. podać tablice i ja bardzo chętnie bym mu tego środkowego palca połamał.

 9. „W audi wraz z kierowcą podróżowała kobieta i dziecko. Mężczyzna naraził ich na utratę zdrowia a nawet życia. W przypadku zderzenia z rozpędzoną ciężarówką, których na tej trasie nie brakuje, ich szanse na wyjście cało z wypadku były by niewielkie. ” Wywód niczym z Misia.

  „.. a gdyby staruszka tutaj przechodziła, do domu starców. A tego domu jeszcze wczoraj by nie było. A dzisiaj już by był. To wy byście staruszkę przejechali, tak?! A to być może wasza matka!!!! -jak ja mogę przejechać moja matkę na szosie jak moja matka siedzi z tyłu?”

  Poziom żenady trzymacie. Brawo.

  • Mamy nadzieję, że znacznie ulżyło po tym komentarzu, bo chyba po to tylko został napisany. Zanim on jednak powstał warto było prześledzić zdarzenia drogowe opisywane na naszej stronie, w tym na trasach S17, czy S12.
   Mimo to miłego popołudnia 😀

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…