690 680 960

Ćmiłów: Kto widział zderzenie forda z seatem?

Lubelscy policjanci poszukują świadków wypadku do jakiego doszło w Ćmiłowie, na drodze wojewódzkiej nr 835. Trzy osoby trafiły do szpitala po zderzeniu forda z seatem.

Do zdarzenia doszło 29 grudnia 2015 roku o godz. 9:21 w Ćmiłowie na drodze wojewódzkiej nr 835, w rejonie posesji nr 49. Zderzyły się tam dwa auta: ford i seat. W wyniku wypadku trzy osoby trafiły do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierująca fordem kobieta, jadąc w kierunku Lublina, wykonywała manewr skrętu w lewo. Wymusiła jednak pierwszeństwo przejazdu, na jadącym w kierunku Biłgoraja seacie. Doszło do zderzenia obu pojazdów, w wyniku którego seat wpadł do przydrożnego rowu.

Osoby, które były świadkami zdarzenia prosimy o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie, pokój nr 159 lub pod nr tel. 81-535-42-78 lub 997.

2016-01-17 11:00:10
(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

  1. Była by kamerka i po sprawie . Wydatek ok. 100 zł. A tak trzeba szukać świadków bo nie ma winnych .

    • Jeśli kierowca nie przyznałby się po obejrzeniu filmiku z nagrania to i tak w sądzie to by nie był materiał dowodowy. ..

      • Jak to nie, materiał dowodowy by był, nawet płyta z nagraniem byłaby „wszyta” w akta sprawy, Kolego. A czy byłaby dopuszczona jako dowód w sprawie i oceniana w ramach zasady swobodnej oceny dowodów przez Sąd – to już inna sprawa. Języka prawnicza trudna jest.

  2. To było tak dawno,że już nie pamiętam.

  3. Szkoda kobiety, bo – jak to w zwyczaju na prostej „poza miastem” się dop1er0ala. I wymusiła bo seat gnał z przeciwka, bo długa prosta była a w CB nic nie mówili.

  4. Ja widziałem! To był moment!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Rodzinny na Rynku w Modliborzycach
Koncert: Śpiewajmy Piosenki Żołnierskie
Zlot motocyklowy w Szczebrzeszynie
Obchody Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Lublin
Piknik Rodzinny w Konopnicy