Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ciężarówka zjechała z drogi do rowu. Kolejne zdarzenie drogowe w Chorupniku

W środę rano na drodze wojewódzkiej nr 842 pojazd ciężarowy zjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 5 w miejscowości Chorupnik, na drodze wojewódzkiej nr 842, na odcinku Krasnystaw – Wysokie.

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem ciężarowym i zjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Ciężarówka po kilkudziesięciu minutach została wyciągnieta na drogę przez inny pojazd ciężarowy. W rejonie zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu.

Policjanci ustalili, iż 51-letni mieszkaniec gm. Chełm kierując ciężarówką marki Renault z przyczepą na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym zarzuciło ciężarówką i stanęła w poprzek drogi. Nastąpiło to w sytuacji, gdy z naprzeciwka nadjeżdżała ciężarówka marki Renault, której 54-letni kierujący, aby uniknąć zderzenia zmuszony był zjechać do rowu.

51-latek został ukarany mandatem karnym.

2018-09-05 07:37:03
(fot. nadesłane Filip)

8 komentarzy

 1. Do lublin112. To nie było tak, jak wam ktoś podał, tylko ta ciężarówka uciekał przed przyczepą(BDF-em) drugiej ciężarówki jadącej w przeciwnym kierunku …

 2. Te wywrotki są na tej drodze codziennie i żaden z tych samochodów nie jeździ przepisowo , gaz w podłogę bo dwa kursy dziennie trzeba zrobić jeszcze chwila i dojdą buraczarze i jak co roku dwa może trzy razy w tygodniu takie rzeczy się dzieją

  • Jak tak powiadasz to ino mus zakręt wyprostować, albo wolniej, galerianka*, jeździć szanowni jaśniepaństwo kierowcy.

   * galerianka – słowo zastępcze za inne, zwykle powszechnie używane jako przecinek.

 3. Tadek szybci szybci jeszcze kursa walniem Tadek dawno dawno bo magnes traci moc…

 4. Cimcirymci, eciu peciu

  Wcześniej pewnie przez CB usłyszał: „Dróżka wolna, możesz śmigać”.
  No i… śmignął

  • Dyrdymałko Eustachy

   Ale jakby mu powiedziano, że: „Misiaczki stoją i suszą”, pewnie przejechałby bez kolizyjnie i nie potrzebowałby upominać się o natychmiastowe wyprostowanie, źle wyprofilowanego zakrętu

 5. Oni nie patrza tylko wala na odcince,wczoraj w rowie tez scania byla.dopiero noze cos zrobia z tym asfaltem gdy dojdzie do tragedi.tam jest 50 a dużymi jada 90.

 6. Ciągle tylko piszecie ” na szczęście nikt nie ucierpiał ” każdy tylko wygląda w tym miejscu tragedii a nic nie robi przez tyle czasu. Państwo tylko na mandatach w Chorupniku się dorobi. Ludzie spać spokojnie w domu nie mogą bo ciągle coś w tym miejscu się dzieje