690 680 960

Ciągnik z przyczepą wypadł z drogi. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

W czwartek około południa na terenie gminy Radecznica doszło do wypadku z udziałem ciągnika rolniczego. Do szpitala trafiła jedna osoba.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 12 na trasie pomiędzy miejscowościami Zaporze a Podlesie w gminie Radecznica w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że ciągnik rolniczy z przyczepą wypadł z drogi i przewrócił się.

Na miejscu interweniowała straż pożarna ze Szczebrzeszyna, Radecznicy i Latyczyna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Do szpitala została przewieziona jedna osoba.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez kilkadziesiąt minut w miejscu wypadku występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. OSP Radecznica)

8 komentarzy

 1. Znowu zafodowiec

 2. Tylny napęd już niejednego zgubił

 3. Te ciagniki maja tylko named Na tyl tu prawdopodbnie zgubila go pewnosc siebie byc moze zbyt duzy bieg Na wzniedieniu.i mamy bum

 4. 3 zastępy do jednego traktora ? i trzech przy nim. Brawo.

  • W Warszawie wczoraj były 2 wozy do hulajnogi. Akcjogodziny lecą.

   • Wychodzi na to, że niewątpliwie bohaterska Straż Pożarna ma za dużo sprzętu, może by tak co drugi wóz bojowy przekazać „biednej” Ukrainie…

 5. Taki dobrobyt w polsze 1000 zł emerytury miesiąc a na leki 500 a gdzie reszta . To nic dziwnego że dziadkowie mający ponad 80 lat muszą zapierpapier dodatkowo na wydatki . By żyło się lepiej ale tym wszystkim urzędasom i księżycom z piekła rodem.

 6. Brajanek (ten od Dżesicy)

  A jak pisałem w ub. roku, że buduje się zdecydowanie za wąskie drogi, to kto by nie tam słuchał…

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas