Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Chełm: Ukradł dwie butelki alkoholu o wartości ponad 2 tys. złotych

Chełmscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł dwie butelki alkoholu. Poszkodowana wyceniła straty na ponad 2 tys złotych.

Do kradzieży doszło w ubiegłym tygodniu w jednym ze sklepów w Chełmie. Pokrzywdzona zgłosiła mundurowym, że ze sklepu zostały skradzione dwie butelki alkoholu z zawartością whisky, w tym jednej 30-letniej. Wartość strat została oszacowana na łączną kwotę ponad 2 tys. zł.

– Policjanci zajmujący się tą sprawą ustalili i zatrzymali wczoraj sprawcę. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec gminy Kamień. Mężczyzna ten był już wcześniej notowany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, wolności oraz mieniu. Jak powiedział policjantom, jedną butelkę sprzedał, natomiast druga mu się zbiła – informuje podkom. Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Wczoraj zostały mu przedstawione zarzuty kradzieży. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

2017-01-24 10:35:56
(fot. ilustr. pixabay.com)

Autor: redakcja

9 komentarzy

  1. Co to za alkohol za 2 tys w butelki?

  2. Dyrdymałko prasowy

    Jak jego czyn jest zagrożony odsiadką, a (daj Boże) , delikwent jakimś cudem trafi za kratki, to miejcie na uwadze, ze to też człowiek – wyślijcie mu chociaż jakiegoś prytozola do mamra.
    O delikatesach takich jak np. denaturat nawet nie wspomnę.

  3. Jedną butelkę sprzedał,a pieniądze przepił…

  4. ciekawe czy mieszał z colą…….