Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Chciał udusić swojego synka, bo ten miał mieć trzy głowy. Mężczyzna był pod wpływem narkotyków

Mieszkaniec Włodawy, który w maju usiłował udusić swoje 5-miesięczne dziecko, gdyż jak mu się wydawało miało trzy głowy, znajdował się pod wpływem narkotyków. Śledczy otrzymali wyniki badań krwi mężczyzny.

Dożywocie grozi 25-letniemu Robertowi Z. z Włodawy, który w połowie maja usiłował udusić swojego 5-miesięcznego synka Filipa. Chłopiec przebywał w mieszkaniu wraz z rodzicami. Gdy 23-latka wyszła do toalety, jej partner podszedł do łóżeczka z dzieckiem. Kobieta wracając do pokoju zauważyła swojego partnera nachylonego nad chłopcem. Mężczyzna miał zaciśnięte dłonie na jego szyi i usiłował je udusić. Przerażona kobieta zaczęła krzyczeć, co sprawiło, że 25-latek puścił swojego synka. Kobieta zabrała dziecko i uciekła do innego pomieszczenia, skąd zadzwoniła po policję.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze zatrzymali 25-latka. W trakcie przesłuchania mężczyzna tłumaczył, że gdy spojrzał na Filipa, dostrzegł, że posiada on trzy głowy. Wtedy postanowił udusić chłopca.

– Dziwnie widziałem i zachciało mi się to zrobić – wyjaśniał. Badanie alkomatem wykazało, że Robert Z. był trzeźwy. Zachowywał się jednak dość dziwnie, dlatego też został przetransportowany do szpitala, gdzie została od niego pobrana krew do badań.

Wyniki nie pozostawiły żadnych wątpliwości. Mieszkaniec Włodawy znajdował się pod wpływem środków odurzających. Co więcej, zażywał wcześniej różnego rodzaju narkotyki, gdyż w jego organizmie oprócz amfetaminy wykryto pochodne konopi. Śledztwo w tej sprawie wciąż trwa i niebawem ma zostać przygotowany akt oskarżenia.

Zarzuty, jakie ciążą na mężczyźnie są poważne. Za usiłowanie zabójstwa swojego dziecka grozi mu od 8 lat pozbawienia wolności, aż do dożywocia. Robert Z. przebywa cały czas w tymczasowym areszcie.

2017-07-09 11:36:36
(fot. pixabay.com)

17 komentarzy

 1. Wykastrować co by nigdy nie rozmnażał trójgłowych.

 2. ojej.. no taakk. dziecko. takie wazne.. 500+… najwazniejsze sa dzieciaczki… a o biednych zwierzetach nikt nie pomysli… wezcie sobie patole to 500+ i sie nachapcie. uczciwym ludziom nic sie nie nalezy, wasze dzieci sa brzydkie i rzygac mi sie chce jak na nie patrze elo

  • No jak maja 3 głowy, to jak maja być ladne

  • Dlaczego każdy mysli, że 500+ bierze tylko patologia?? A co z normalnymi rodzinami, gdzie tylko jedno z rodziców pracuje od rana do świtu na marne pieniądze. Myślę, że takich rodzin jest więcej niż tak zwanej patologii.

 3. Hmm. Konopie. Zwolennnicy legalizacji marihuany i innych narkotyków gdzie jesteście? Ps. A mówią, że trawa nie szkodzi…

  • bbbbbbbbbbbbbbb

   A jakby wykryli kofeine w jego krwi to też byś idioto pisał że to przez to?

   • Te legalne na pewno by nie szkodziły a po maryście człowiek taki łagodny się staje. Komara by nie skrzywdził.
    Już same takie komentarze świadczą, jak zryty autor ma beret od tych specyfików.

    • Dlaczego nigdy nie paląc trawki mówicie co po niej jest? To tak jakbyście nigdy nie jedząc jakiegoś egzotycznego owocu mówili jaki on jest niesmaczny bo tak gdzieś kiedyś słyszeliście i ogólnie jest taka opinia od nieświadomych ludzi którzy też nigdy go nie próbowali. Od amfetaminy mu sie poprzekręcało w głowie, bo pewnie nie była czysta. Uwaga, uświadamiam wszystkie mądrale wypowiadające sie w tym temacie, po trawce nie ma żadnych halucynacji, omamów wzrokowych itp. Jest po prostu głęboki relaks, często stan euforii i spore przemyślenia, to tak jak po alkoholu, tylko że nie masz zaburzeń równowagi, nie wymiotujesz, nie bełkoczesz, nie zasypiasz gdzie popadnie, nie da sie przedawkować i można tak wymieniać bez końca, więc w czym alkohol jest lepszy? W niczym, tylko był bardziej popularny a głupcy wrzucili ją do tego samego worka z innymi narkotykami bo bali się czegoś nowego. Macie tutaj opinie człowieka który palił i palił będzie, a nie mediów które nie mają pojęcia o czym mówią. To nawet nie uzależnia, jest pod każdym względem lepsze od alkoholu. Na temat innych specyfików sie nie wypowiadam, bo ich po prostu nie polecam, dlatego że sam doświadczyłem ich działania, a nie dlatego że słyszałem co po tym jest.

     • Friks, komentarz bardzo nie na miejscu, palisz to pal, ale nie reklamuj wszem i wobec samych zalet zioła. Bo nie na każdego i wszystko działa jednakowo. Tak jest z lekami, używkami i nawet z jedzeniem.

     • Po prostu denerwują mnie ludzie wypowiadający się na temat na który nie mają pojęcia i mówiący że trawka to silny narkotyk

  • Zanim wypowiesz się na temat narkotyków dowiedz się jak działają. Po pierwsze marihuana nie jest pajacu halucynogenna. Nauka to potęgi klucz. To takie pier… podstawowe zasady ludzie.

 4. Co trzy głowy, to nie jedna.

 5. Przywrócić karę śmierci bo inaczej te nafaszerowane dopalaczami ćpuny wykończą zdrową i poczciwą społeczność.

 6. Pochodne konopii, wiec dopalacze, czyzby spice?

Z kraju