Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Chciał przykryć naczepę plandeką, mężczyzna spadł i doznał obrażeń ciała

Wczoraj na terenie przetwórni owoców i warzyw w Zagłobie doszło do nieszczęśliwego wypadku. Mężczyzna zabezpieczający ładunek na naczepie spadł na utwardzone podłoże. 48-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 10 w miejscowości Zagłoba w powiecie opolskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że na terenie przetwórni owoców i warzyw miał miejsce wypadek.

Z ustaleń mundurowych wynika, że 48-latek z powiatu lubartowskiego prowadził ciężarówkę marki Volvo wraz z samowyładowczą naczepą. Około godziny 10:00 po załadunku naczepy wysłodkami z owoców, mężczyzna wszedł na naczepę celem przykrycia jej plandeką. Podczas rozwijania plandeki mężczyzna spadł z naczepy na utwardzone podłoże.

48-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Mężczyzna w trakcie zdarzenia był trzeźwy. O wypadku poinformowano Państwową Inspekcję Pracy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Opole Lubelskie)

5 komentarzy

  1. Chciał przykryć naczepę plandeką, mężczyzna spadł i doznał obrażeń ciała – no i teraz zacznie się sprawdzanie czy ów biedaczysko miał certyfikat uprawniający go do prac wysokościowych, czy był stosownie przebadany i dopuszczony do ruchu… czy trzeźwy był…
    Nie tak jak jak to było z (dzięki Bogu już byłym) towarzyszem prezydentem „Bolkiem”, który powiedział: „Nie chcem, ale muszem”, a potem wziął kombinerki, przeskoczył przez płot i został prezydentem.

  2. Może najwyższy czas wszystkie firmy transportowe posprawdzac w których ostatnio były wypadki w pracy a szefowie zataili

    • Firmy transportowe sprawdzać? Może GDDKiA sprawdzić ile ramp jest do odśnieżania na parkingach zimą, może przetwórnie i zakłady posprawdzać ule mają takich ramp u siebie przyjmując/ wydając towar !!??

  3. Kłaniają się absurdalne przepisy, które z jednej strony nakazują kierowcy przykrycie -z drugiej zaś za nic mają jego bezpieczeństwo nie nakazując firmom zamontowanie podestów z barierkami !

Z kraju