690 680 960

Chciał pieniądze na jedzenie. Po chwili brutalnie zaatakował młodego mężczyznę

Policjanci z Tomaszowa Lubelskiego zatrzymali 23-latka, który pobił i okradł 22-latka. Sprawca doprowadził mężczyznę do bezbronności przy użyciu siły, a następnie zabrał mu telefon i pieniądze.

Na początku marca tego roku na jednej z ulic Tomaszowa Lubelskiego doszło do rozboju na 22-letnim mężczyźnie. Poszkodowany przekazał policjantom, że nieznany mu mężczyzna pod widocznym działaniem alkoholu podszedł do niego i zażądał pieniędzy na jedzenie. 22-latek zaoferował, że pójdzie z nim do sklepu i coś mu kupi, ale pieniędzy nie dostanie.

Po chwili nieznajomy zaatakował go, zaczął uderzać pokrzywdzonego pięściami w głowę. Mieszkaniec gminy Narol stracił równowagę i upadł na ziemię. Wykorzystując chwilową bezbronność pokrzywdzonego, sprawca zabrał mu z kieszeni telefon komórkowy i pieniądze, po czym oddalił się w nieznanym kierunku.

Tomaszowscy kryminalni ustalili, że czynu dokonał dobrze im znany 23-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego. Wczoraj sąd na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. W związku z tym, że 23-latek był już karany za podobne przestępstwo, teraz za swój czyn będzie odpowiadać w warunkach recydywy.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

3 komentarze

  1. 50 pejczów na goła, i kopa w d… z glana i do domu pasożyta (par.32 pkt.1 Mojego kodeksu karnego)

  2. ,aa,boKrzycho.paPj

    Do roboty o chlebie i wodzie,a taki więzienie,to traktuje jak sanatorium

  3. Tylko nie do sanatorium pasożyta ….za dobrze tam mają

Kursy walut

  • USD 4.3254zł -0.52%
  • GBP 5.3279zł -0.59%
  • EUR 4.708zł -0.02%
  • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas