Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Chciał ominąć zwierzę, wjechał na skarpę i dachował

W miniony czwartek na drodze krajowej nr 74 doszło do dachowania auta osobowego. Przyczyną zdarzenia miało być zwierzę, które wtargnęło na jezdnię.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 23 w Olbięcinie w powiecie kraśnickim na drodze krajowej numer 74. Policjanci z Annopola podczas wykonywania czynności służbowych natrafił na leżący na dachu pojazd.

Mundurowi niezwłocznie po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia przystąpili do sprawdzenia stanu zdrowia podróżujących osobowym oplem. Zarówno kierujący 33-letni mieszkaniec Tarnobrzega jak i pasażer nie wymagali pomocy medycznej.

Na miejsce została wezwana straż pożarna. Jak udało się ustalić, kierowca opla na łuku drogi zjechał na pobocze, stracił panowanie nad pojazdem, wjechał w skarpę i dachował. Jak tłumaczył policjantom – chciał ominąć przebiegające przez drogę zwierzę. Kierowca był trzeźwy.

(fot. Policja Kraśnik)

4 komentarze

  1. obcy był , taakiego łuku się nie spodziewał

  2. Zwierz sie nie obroni. Wszystko można mu przypiąć. Tylko kto w to uwierzy?

    • Słuchaczka radia co ma wieprzową twarz

      Nooo, w kota którego chciał ominąć pewien pan adwokat z Lublina też sąd nie uwierzył, i co prawda dopiero po 3 latach, ale jakoś tam ukarał go za chęć zburzenia Teatru Osterwy.
      Ale tak to już jest… pospolity pijak widzi białe myszki, adwokat ssaki wyższego rzędu, a kierowca po prostu dzikie zwierzę…

Z kraju

Polityka i społeczeństwo