Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Chcesz zwiedzić za darmo Pałac w Kozłówce? Przekaż dary dla schroniska w Nowodworze

W najbliższą niedzielę 3 grudnia będziecie mieli możliwość zwiedzania Pałacu w Kozłówce zupełnie za darmo. Jest jeden warunek. Należy przynieść dary dla schroniska w Nowodworze.

Jest wiele osób i instytucji, którym Muzeum Zamoyskich pomaga przez cały rok. 3 grudnia, w ostatni dzień sezonu turystycznego, w Kozłówce odbędzie się zbiórka darów dla schroniska dla bezdomnych zwierząt w Nowodworze.

– Chcielibyśmy pomóc istotom, które same nie mogą powiedzieć, co je boli, trapi, cieszy, co czują. Zbliża się zima, trudny czas dla czworonogów, dlatego z Państwa pomocą chcemy odmienić los bezdomnych zwierząt z naszego regionu. W tym dniu każda osoba, która przekaże dary dla schroniska w Nowodworze, w godz. 10–15 zwiedzi pałac za darmo – informuje Adam Kościańczuk z Muzeum Zamoyskich w Kozłówce.

Zbiórkę przeprowadzi Wolontariat Schroniska Dla Psów w Nowodworze w budynku Kasy Muzeum. Potrzebne są przede wszystkim smycze, obroże, szelki, koce, legowiska, krople na kleszcze i karma.

– Jeśli nie masz czasu zwiedzać, a chcesz pomóc – nie ma problemu. Przywieź dary, a my obdarujemy cię książkami i gadżetami muzeum. Prosimy o pomoc także sklepy z akcesoriami dla czworonogów oraz producentów jedzenia dla zwierząt – w zamian proponujemy atrakcyjne formy reklamy – wyjaśnia Adam Kościańczuk.

W zeszłym roku podczas akcji zebrano 300 kg darów, w tym roku organizatorzy akcji chcieliby zebrać pół tony darów. Pomożecie?

2017-11-29 07:28:52
(fot. MZK)

19 komentarzy

 1. Jak za Gierka , pomożecie?pomożecie.Ja nie pomogę , bo sam wymagam pomocy , ale nie wyciągam łap i nie żebrze. A psy i koty styrilizować powinni gabinety weterynaryjne.

  • Przy takim wylewaniu żółci faktycznie wymagasz pomocy specjalisty. To gabinety weterynaryjne powinny „styrilizować”? Myślałem, że to weterynarze sterylizują.

   • ? ))))))))))))))))) Nie ja , a tacy jak ty wymagają pomocy . Uważasz że w gabinetach to kto pracuje, po prostu nie wstawiłem jednego słowa , powinno być {W} gabinetach i nie łap mnie za słowo .To nie żółć , a rzeczywistość , jest anarchia w tym kraju , nikt za nic nie odpowiada.

    • No dobra. Co oznacza zwrot„styrilizować”? Bo określenie sterylizować znam. Widać potrzebujesz pomocy nie tylko lekarza ale i polonisty.

     • ?– Jeszcze raz ci mówię , nie łap mnie za słowa , bo ja jak chodziłem do szkół , to twój ojciec jeszcze nie skakał z jajka na jajko, więc poluzuj gacie ,Gdyby mi pierwszy numer wyszedł to bym miał wnuka w twoim wieku i tak sobie doskonale radzę w internecie. To troszkę jest przez pośpiech przejęzyczenie. ROZUMIESZ POLIGLOTO???????

  • Sam sterylizuj… i DO ROBOTY!!!

  • Skoro nie chcesz, nie pomagaj. Zamiast toczyć jad zajmij się swoim życiem. Nie „wyciągasz łap”, to po co piszesz?

 2. Wszystko co bezpańskie powinno być styrilizowane,, a pozostałe czipowane i nie było by problemu , jest zwierze , jest właściciel i niech on odpowiada za zwierzę , ja lubię zwierzęta i miałem od urodzenia do czynienie z nimi , teraz nie mam warunków , więc nie mam ich .Było tak że zwierzęta pierwsze jadły niż ja.

 3. Ale jak przekaze dary to juz nie bedzie za darmo 🙂

 4. 1000 złotych na psa od gminy, dziesiątki tysięcy z 1% od naiwnych, karma od par młodych bo taka moda, robotę odwalą wolontariusze. Teraz jeszcze dary, te psy powinny już dawno być uśpione ale nie zabija się kury znoszącej złote jajka.

  • Szkoda ze rodzice nie wrzucili ciebie do wora,a wór do jeziora…

   A sama akcja na duży plus !!

  • Kim ty jesteś „Artur”, że rościsz sobie prawo do decydowania o „usypianiu” psów? Takim „właścicielem”, który bierze słodkiego szczeniaczka do domu a potem wyrzuca/przywiązuje w lesie, bo się znudził? Czy beneficjentem pomocy społecznej i walczysz tylko o wsparcie dla siebie? Dałeś w życiu 1 zł na schronisko? Ile płacisz podatku? Może takich pasożytów jak ty powinno się eliminować ze społeczeństwa?

 5. Do wygrania dodatokowy bonus – podczas zwiedzania mozesz natrafić na „Rolnik szyka żony 4” i dowiedzieć sie w kim teraz zakochał sie Karol…. czy porzucił już Jagode, tak jak porzucił Justynę i Sarę?

  • Nata********* Startuj masz szansę zabłysnąć w TV może Karol zawiesi na Tobie OKO .Jeśli masz silny charakter , to go usidlisz?????

 6. YOYO—— Artur napisał prawdę , a prawda najgorzej boli , dotknął ciebie w czuły punkt , akcję popierasz a psa ” przywiązujesz w lesie do drzewa” , jesteś FARYZEUSZEM,(fałszywy i obłudny). Dlaczego nie popierasz kompleksowych rozwiązań ???????Lepsze niż takie zbiórki.

  • Skoro wiesz, że YOYO przywiązuje w lesie do drzewa cokolwiek, to zgłoś na policję, to jest karalne. A jak nie masz pewności to po co takie pomówienia tutaj wypisujesz. Akcja oczywiście na duży plus i żeby było jasne nie ma obowiązku brać w niej udziału, jest w pełni dobrowolna.

   • Tutaj żadne wpisy nie są poważne i dlatego jak chcę zapomnieć o durnym przełożonym to czytam wszystkie komentarze i to pozwala mi odreagować. Czasem można coś głupiego, ale bardzo głupiego odpowiedzieć na idiotyczny komentarz. Pozdrawiam wszystkich sfrustrowanych, którzy tu odreagowują.

 7. Gówn..oburza bez powodu chcesz to dasz nie chcesz to nie pomożesz i po co się na darmo produkować. Akcja na plus 🙂