CH Plaza: Źle zaparkowałeś? Odjedziesz z naklejką, której nie odkleisz!

Pracownicy CH Plaza w Lublinie naklejają na źle zaparkowane auta naklejki, których nie można później odkleić – alarmuje nasz Czytelnik. Zastał on taką niespodziankę na szybie, znajdującej się od strony kierowcy. Musiał użyć noża aby ją odkleić. Teraz zastanawia się czy nie pójść do sądu i żądać odszkodowania za porysowaną szybę.

60 komentarzy

 1. I bardzo dobrze mu zrobili , może w końcu tacy ludzie nauczą sie parkować. I może Pan nauczy się czytać ze zrozumieniem , naklejkę usuwamy detergentem nie nożem . Buuuu

 2. Wyraźnie napisane, że sam sobie porysował tą szybę. Nie wiem o co tyle szumu. Naklejka to mała szkodliwość w porównaniu do zagrożenia obiektu za kilkadziesiąt mln zł oraz wielu istnień, przez zaparkowane auto na drodze pożarowej.

 3. Brawo, w końcu ktoś zainwestowal w dobre naklejki. Polecam na YT kanał STOPXAM , tam od dawna wiedza co robic z burakami

 4. Do pana Grzesia…
  Pewnie nalezysz do tych niedzielnych kierowców którzy maja w dupie jak innych kierowców.
  Każdy kierowca powinien myśleć -talze o innych uczestnikach drogi- a nie stawać gdzie się tylko podoba. Niepodaba ci się naklejanie naklejek to polecam komunikacje miejska.
  Pozdrawiam

 5. nauczą się p**** parkować bardzo dobrze

 6. Zgodzę się z naklejkami jak najbardziej tylko, dlaczego jak widać na zdjęciu ktoś poprzyklejał kilka naklejek na przednią szybę przed kółkiem?? To mnie dziwi?? Jak ma ten kierowca odjechać?? będzie nadal stał i blokował to miejsce bo,przednia szyba powinna być czysta i widoczna dla kierującego…Brak wyobraźni dla wykonującego tego typu polecenia!

 7. Zamiast naklejać – od razu odholować i obciążyć kosztami. Proste, bez „wandalizmu” i bolesne dla kieszeni. Nauczka dużo lepsza.

 8. To jakiś zakompleksiony szeryf z CH Plaza musiał wymyśleć. Może jeszcze opony zaczną przecinać. Wezwać straż miejską i niech oni się tym zajmą. Ale czego tu wymagać – jakie centrum handlowe takie metody.

 9. a wy jak parkójecie auta na kogoś to się umie najerzdżać ale że sami źle stawiacie auta to już dobrze. temu kierownikowi plazy to powinni cały samochód obkleić tymi naklejkami żeby też lakier mu zeszet taki jest cfany to niech spróbóje sobie odkleić naklejke z lakieru i z szyby. jak chce się do plazy dostać to nieśpi się do godz.12.00 tylko rano się idzie na zakupy a potem marudzą że niema gdzie stanąć.

 10. Pooglądajcie http://www.stopham.su. POPIERAM inicjatorów naklejek

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska