Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Całą noc spędziła na ławce, z podejrzeniem wyziębienia trafiła do szpitala

Strażnicy miejscy z Lublina podjęli interwencję wobec kobiety siedzącej na ławce przy jednej z ulic Lublina. Jak się okazało bezdomna spędziła tam całą noc. Kobieta z podejrzeniem wyziębienia trafiła do szpitala.

W miniony poniedziałek funkcjonariusze dzielnicowi Straży Miejskiej Miasta Lublin interweniowali w sprawie kobiety siedzącej na ławce przy ulicy Lwowskiej.

Podczas rozmowy kobieta poinformowała strażników, że jest osobą bezdomną i całą noc spędziła na ławce. Ze względu na podejrzenie wyziębienia organizmu i z uwagi na fakt, że kobieta nie mogła się poruszać, strażnicy wezwali na miejsce zespół ratownictwa medycznego.

Po przybyciu ratowników, kobieta została przewieziona do szpitala. O zaistniałej sytuacji strażnicy poinformowali pracownika Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

12 komentarzy

 1. I cóż ten pracownik mopru uczynił? Za pewne zaproponował noclegownię i tyle! A przecie pod tak wspaniałymi 8-letnimi rządami jaśnie panującego nam gnomowi i jego bandzie z d*pą i pinokiem na czele każdemu Polakowi żyje się lepiej! O kurde musze zmienić telewizję bo coś mi sie zaczyna nie zgadzać! 8*

  • Jak ktoś woli takie życie to nawet siłą nie wciśniesz mu luksusów. Rządy jakie by nie były nie są w stanie nic zrobić.

   • Wiem, że są tacy co wybierają takie życie ale oficjalne dane mówią, że w Polsce teraz jest ok. 2 milionów!!! ludzi, obywateli, którzy żyją poniżej minimum socjalnego czyli ok. 600 zł na miesiąc. Czy oni wszyscy chcą tak żyć? I gdzie to wstawanie z kolan i ta duma z bycia Polakiem?

  • Wyłącz tefauen.

 2. i takich menelow z moich podatkuw leczaa na chore dzieci pisiory niedaja

 3. Takie pajac.. ryżego co kłapią o podatkach to raczej ich nie odprowadzają a te dzieci to przed wyboami są pokazywani przez to barach…Rudolfa po to aby zrobić zamieszanie

 4. Niech każdy ogląda czy czyta co chce byleby ze zrozumieniem i nie na kolanach!!!

 5. Te reklamy na waszej stronie są po prostu żenujące. Dno dna

Z kraju

Sport