Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Było ślisko. Osiem samochodów uszkodzonych w Jakubowicach Konińskich

Dzisiaj rano, w dwóch zdarzeniach drogowych w miejscowości Jakubowice Konińskie, uszkodzonych zostało łącznie osiem aut. Na szczęście nikt nie został ranny.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 7 na ulicy Lubelskiej w Jakubowicach Konińskich. Na drodze Lublin – Krasienin zderzyły się cztery samochody osobowe: renault, toyota, nissan i ford. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kobieta kierująca fordem, jadąc ulicą Lubelską, rozpoczęła manewr wykonywania skrętu w lewo, w ulicę Kasztanową.

Poruszający się za nią kierowca renaulta nie zdołał wyhamować i uderzył w skręcające auto, a następnie odbił się i uderzył w nissana. W zdarzeniu uszkodzona też została toyota.

Niebawem doszło do kolejnego zdarzenia. Tym razem zderzyły się: ford, fiat, volkswagen i honda. Było to klasyczne najechanie na tył. W obu zdarzeniach nikt nie odniósł obrażeń.

Jak informowali na czytelnicy, rano na tej drodze było bardzo ślisko. Kierowcy mieli spore problemy z zatrzymaniem pojazdów.

2017-02-20_071910

2017-02-20 07:23:44
(fot. nadesłane Michał)

15 komentarzy

 1. !! 8 !!
  To musiało być bardzo ślisko.

 2. Ojo jojo joj!!! A było ciut wolniej, odrobinę większe odstępy, i ostrożniej z hamulcami…
  A tak, dobry Bóg zrobił co mógł – teraz trza wezwać fachowców

  • Szybko to tam dziś się nie dało jechać… Było tak ślisko że hamując z 20 km auto sunęło dalej…

 3. ładny przegląd marek, czego brakuje ?
  suzuki ?

 4. Na tej drodze była szklanka przed siódmą….

 5. Kochani włodarze tej VIP-owskiej wioseczki – obudźcie się zanim ktoś tam zginie. Wiecznie zasypana, zalodzona droga czekająca na słońce lub roztopy , żeby pojawił się spod lodu asfalt.

 6. lód był taki że samochód trzeba było stopować na krawężniku lub wjeżdżać na chodnik gdzie lepsza przyczepność była, drogę do lublina jechaliśmy w tempie 15km/h, a tu gdzie na siebie wpadali zawiniła 1 piaskarka która nie sypała tylko jakieś dziwne manewry tworzyła, 2 się dołączyła wystawiając przód ciągnika, 2 próbowało to ominąć i było bęc a kolejni wpadali na tych stojących

  • Przecież z daleka było widać, że coś na drodze się dzieje.Wystarczyło wcześniej zwolnić a nie zapier… do końca. Tam mało kto porusza się z dopuszczalną prędkością w terenie zabudowanym. Jadący od Lublina codziennie wyprzedzają na podwójnej, przejściu i skrzyżowaniu. Cud, że jeszcze tam nikt nie zginął.

   • Zrób se prawo jazdy , kup samochód i dopiero pisz komentarze , a nie od końca zaczynasz przygodę z motoryzacją.

    • Prawo jazdy mam dłużej niż ty wiosen zaliczyłeś a przejechanych kilometrów więcej niż ty włosów na mosznie dziecko.

 7. I znowu zima zaskoczyła drogowców.

 8. Już wczoraj ok 23 już było bardzo ślisko na tej trasie. Dopiero na skrzyżowaniu z Zelwerowicza dało się normalnie jechać.

 9. ZAKAZ WYPRZEDZANIA DLA OSOBOWYCH WPROWADZIĆ i na badania psychologiczne i lekarskie

Z kraju

Polityka i społeczeństwo