690 680 960

Było ślisko. Dostawczy mercedes z impetem uderzył w tył naczepy ciężarówki (zdjęcia)

Niedostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków miało być przyczyną zderzenia dwóch pojazdów na wjeździe do Lublina od strony Kraśnika. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 8 rano na al. Kraśnickiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Jana Pawła II zderzyły się dwa samochody: ciężarowy i dostawczy. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechały od strony Konopnicy. Kierowca ciężarówki widząc czerwone światło zatrzymał się przed sygnalizacją, z kolei poruszający się za nim kierowca dostawczego mercedesa nie zdołał już wyhamować. Auto z impetem uderzyło w tył naczepy.

Podróżujące pojazdami osoby nie wymagały interwencji medycznej. Przez ponad godzinę występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

13 komentarzy

 1. To vito juź swoje wyjeździło .

  • 7 wiader rudej się posypało i po progach i po podłodze i cały misterny plan w bułeczkę i wszystko w bułeczkę. Huta czeka.

 2. Aż szpachla cieciowi na masce wozidła się posypała.

 3. gdyby służby drogowe rano posypały to tego by nie było jechaliśmy przed 9 i dalej było lodowisko najlepiej zgonić wszystko na kierowców

  • A kto tamtym autem kierował? Chciałbyś, żeby winnym był woźnica czy motorniczy tramwaju? Tysiące ludzi jeździ, a tylko 0,01% z wszystkich spowodowało kolizję czy wypadek. Nie usprawiedliwiajmy niechlujstwa (delikatnie mówić) polskich kierowców, bo w zimie ślisko, latem słońce, jesienią deszcz, a na wiosnę pszczoły wpadają do kabiny.

   • Jesteś osobą z cyklu „Nie znam się, nie było mnie tam, ale się wypowiem”

    Nikt tutaj kierowcy nie usprawiedliwia? Weź ty się człowieku za jaką robotę, bo co kolizja to ciebie widzę w komentarzach. Wielki znawca się trafił. Komentarz wyżej odniósł się do zaniedbań drogowców i miasta przede wszystkim. Bo co z tego, że wjechał, jak jezdnia powinna być posypana, żeby takich właśnie sytuacji uniknąć. Więc skończ już te swoje mądrości, bo o opinię nikt nie pytał. Kto był tutaj winny to widać i nikt o tym nie dyskutuje. A, że jezdna nie była dobrze przystosowana do jazdy to czyja wina? Kierowców, którzy za stan tejże jezdni nieodpowiadają?

 4. Tak się kończy jeżdżenie po czarnym wyślizganym, zamiast po śniegu przy krawężniku.

 5. No! hahaaa miastowy burak !!

  • Miastowy bo w mieście miał wypadek? Wsiór nie mógł gwałtownie hamować bo by mu koła poodpadali.

 6. nie-kumak za kierownicą !!!!

 7. Jedno lodowisko było na krasnickiej o 9.00 zgodzę się z kolega wyżej bo zima zaskoczyła drogowców

 8. Vito trafi tam gdzie powinno znajdować się od dawna.

 9. Dokładnie baba co spadła ze schodów i zabiła sie też dostała mandat za niedostosowanie prędkości do warunków. a nie czekaj jak pinda nie potrafi przy barierce wejść to wina zarządcy budynku, jak na szosie szklanka bo drogowcy mają głeboko w poważaniu sytuacje na drodze to wina kierowcy bo nie dostosował prędkości.

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi