Byli zamaskowani i uzbrojeni w metalowe pałki. Wpadli do baru i pobili dwie osoby

Trwają poszukiwania dwóch mężczyzn, którzy dokonali brutalnego napadu na właściciela baru w Lublinie. Pobita została też znajdująca się w lokalu kobieta.

Do napadu doszło we wtorek po godzinie 7:30 na ul. Targowej w Lublinie. Do zlokalizowanego w jednej z kamienic baru weszło dwóch mężczyzn. Byli zamaskowani i uzbrojeni w metalowe pałki. Rzucili się na znajdującego się w środku właściciela. Pobita została także przebywająca w lokalu kobieta. Napastnicy zdemolowali też wnętrze baru a następnie uciekli.

O wszystkim powiadomiona została policja. Na miejscu interweniowały także zespoły ratownictwa medycznego. Poszkodowani w wieku 67 i 41 lat zostali przetransportowani do szpitala.

Funkcjonariusze przeprowadzili szereg czynności. Zabezpieczone zostały ślady, nagrania z okolicznych kamer monitoringu, wykorzystano też psa tropiącego. Obecnie trwają poszukiwania sprawców.

(fot. lublin112)

Zobacz również

32 komentarze

 1. Rozbój w biały dzień.

 2. A Panowie Policjanci cały czas przecież spacerują. Zamiast wlepiać mandaty i obserwować handel zajęliby się lepiej porządkiem.

 3. Przecież panowie Policjanci cały czas tu spacerują. Zamiast czepiać się palących małolatów i siedź na tyłku w samochodzie zajęliby się czymś pożytecznym.

  • Co psują wam robotę?

   • no raczej. tak się zapienił, że aż 2 komentarze dodał…

    • Szkoda jeśli zniszczyli te cudeńka z drewna,którym właściciel poświęcił tyle czasu. Właściciela też oczywiście szkoda,sympatyczny facet. Kiedyś to było fajne miejsce aby napić się spokojnie piwa po pracy,menelstwo wstępu nie miało.

 4. banderowcy sie bawia w Polsce

 5. Sam jesteś banderowiec.

 6. Dzis 4 lutego 2020 roku godzina 12;28 w lublinie przechodze sobie kulturalnie przez przejscie dla pieszych na swiatlach naprzeciwko sklepu ”nova” a tam przed samym wejsciem do sklepu stoji sobie 2 policjantow lub jak kto woli 2 dzielnych strozow prawa a jakies 40 metrow obok jest grupka okolo 8 mlodych chlopakow w dresach i handel papierosami trwa w najlepsze. i teraz mam pytanie czy ci dwaj policjanci sa slepi badz udaja slepych czy jednak mozne handel papierosami bez akcyzy jest jednak legalny ???!!!!!!

  • Mają rozkaz być ślepymi. Można trzepać jakichś leszczy z 0,5 grama zioła, ale nie wolno zaglądać do bud na bazarze, bo jeszcze by się znalazło z 50 sztang fajek i ktoś ważny byłby stratny. Poza tym dzięki temu zrobiło się bezpieczniej na Lubartowskiej i PKS. Chłopaki mają zajęcie i dochód, straty fiskusa rekompensuje spokój społeczny i brak kosztów leczenia wybitych zębów.

   • ktoś kto sprzedaje kilkadziesiąt paczek papierosów bez akcyzy jest na pewno bardzo ważny…

    • fajki to temat przeszły co dla nich 10 czy 15 kartonów fajek, jak można kierowcy dowalić bo jakiś cymbał na przejście wtargnął a przecież to święta krowa, a może ktoś będzie jechał 15km na godzinę za szybko, to są sprawy dla policji a nie jakieś tam fajki. fajki znajdują kilka razy w tygodniu przez tan czas ile można u kierowców zarobić, Ludzie dalej wierzycie że policji o bezpieczeństwo wasze chodzi?? proszę was. Tyle policji zależy na naszym bezpieczeństwu że już mają zaplanowane ile w przyszłym roku z mandatów wpływów będzie, A polaczki będą płakać jak to źle i płacić bo trzeba, jeżeli nic nie macie na siebie mandaty umorzą po 3 latach, i po co wspierać tą policyjną mafie.

  • Sami od nich kupują. Od i Ci wyjaśniłem!

 7. „Jeżeli nie jesteś w stanie zadbać o własne bezpieczeństwo – to nie licz, że ktoś zrobi to za Ciebie”.
  Tak brzmi jedno z popularnych haseł na tym forum.
  Ma to sen, no bo niby w jaki sposób niby przepisy prawa mają uchronić przed napadem?
  Dziwne jest, dlaczego ono jeszcze nie padło.

  • Braci Koala Para

   Jeśli nie wiesz po co wprowadza się prawo to jesteś jeszcze większym neandertalczykiem niż Ci dwaj z napadu.

   • dobra to skoro ty wiesz po co się wprowadza najrówniejsze głupie prawa to proszę wypowiedź się,
    rozumiem że np prawo pierwszeństwa dla pieszych wprowadzili żeby pomóc szpitalom w przypływie kasy po wypadkach, z bezpieczeństwem nie miało to nic wspólnego.
    jaki sens ma przepis o spisywaniu stanu liczników jak wystarczy zgłosić uszkodzenie licznika i wymiane z korektą.
    jaki sens ma przepis o zamykaniu ludzi za śladowe ilości trawy, skoro większe spustoszenie sieje banda nawalonych wóda durni.
    jaki sens ma wprowadzanie przepisów, skoro za zabicie człowieka jak np pan policjant z konina jest 4 lata więzienia, za pobicie ze skutkiem śmiertelnym jak panowie z krasnego jest 4 i 5 lat, a za posiadanie 2 czy 3 gramów do 15 lat grozi,
    jaki sens ma wprowadzenie przepisu mówiącego o zatrzymywaniu praw jazdy dla przekraczających prędkość o 50 km/h skoro w przepisie jest zapisane że każdy kierujący który przekracza prędkość, także nieoznakowany radiowóz który jedzie za tobą i żeby zmierzyć realną prędkość musi utrzymać prędkość twoją, a koniec końców to tylko ty stracisz prawko,
    jaki sens mają kolejne restrykcyjne przepisy pod hasłem zwalczania przestępców na drogach, skoro sama władza jak jedzie auta spycha z drogi.
    Jaki sens ma przepis o wolności słowa skoro jak Ludzie wyznający „Kult” LGBT mogą obrażać ludzi a jak ktokolwiek normalny powie coś o tych „ludziach” to od razu sankcje,
    Jaki sens jest pracować na umowie o prace skoro znaczną cześć twojego zysku zabiera ci państwo.

 8. Na pewno własciciel nie widział ich po raz pierwszy ,wpadli zapewne wczesniej z „propozycją nie do odrzucenia ” a ze odrzucił ….

 9. Tytułowy bar to zwykła melina a pobita pani to pewnie ta co siedzi tam każdego dnia od otwarcia tego przybytku. Pewnie zaopatruje w fajki któregoś z handlujacych na sąsiadującym bazarze. A panowie policjanci to stoją od handlarzy pod Novą nie 40 a może z 10 metrów. Może to są jacyś niewidomi zatrudnieni w policji z dotacja od PFRON.

 10. Krzysztof,, Ochota,,

  Szum.. Trchę szumu… Wokół kasy

 11. Pewnie nie chcieli przechowywać im fajek

 12. wymuszali haracze ?
  kulsony powinne sie tym zająć z wzmorzoną siłą

 13. Jak juz tak wszyscy czytają to je….ać sz.b.łe

 14. Mieszkam od urodzenia w lublinie . KIEDYŚ owszem była Milicja, a o czymś takim jak Policja w Lublinie to pierwsze słyszę.
  Gdzie ich szukać ktoś wie ? ( Z artykułu się dowiedziałem, że dwóch pod NOVĄ stoi., ale oni byli tylko „przejazdem” i zapewne już po służbie ! )

 15. Tysiąclecia, Targowa, Ruska ewidentnie kuleje z pod względem bezpieczeństwa i patroli policji. Chłopcy spod Novej to synowie bandziorów z tego rejonu. Napad przy Targowej był planowany. Takie same powiązania z 1- go Maja. Gdzie obok na Kunickiego ludzie żyją normalnym życiem, nikt nikomu w drogę nie wchodzi i jest bezpiecznie, tak na 1- go Maja strach łeb pokazać. I taka 1- go Maja, podobnie, jak Ruska, Targowa i Tysiąclecia rządzi się swoimi prawami. Za mało efektywnej pracy policji w tych rejonach.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7585zł -0.34%
  • GBP 4.8811zł -0.13%
  • EUR 4.4574zł 0.13%
  • CHF 4.1378zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu
  Festiwal Wszystkich Mieszkańców na Bronowicach. Dzielnica zamieni się w przestrzeń kultury i sztuki