Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Była pijana, jechała mercedesem bez włączonych świateł. Błędnie sygnalizowała kierunek jazdy

Lubartowscy policjanci zatrzymali kobietę kierującą mercedesem. 27-latka miała w organizmie 2 promile alkoholu. Kobieta wpadła, bo poruszała się pojazdem bez włączonych świateł, miała też problemy z używaniem kierunkowskazów.

Wczoraj przed godziną 20.00 w Lubartowie na ulicy Krańcowej do kontroli drogowej policjanci zatrzymali kobietę kierująca mercedesem. 27-latka nie stosowała się do obowiązku używania świateł mijania, a także używała kierunkowskazów w sposób błędnie sygnalizujący kierunek jazdy.

– Kobieta tłumaczyła się awarią świateł. Policjanci, kontrolujący 27-latkę, od razu wyczuli od niej woń alkoholu i postanowili sprawdzić stan trzeźwości mieszkanki gminy Firlej. Jak się okazało, kobieta w organizmie miała 2 promile alkoholu – relacjonuje sierżant sztabowy Jagoda Stanicka z lubartowskiej Policji.

Mundurowi zatrzymali prawo jazdy 27-latce. Kobiecie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, grozi nie tylko długotrwały zakaz wsiadania za kierownicę, ale także do 3 lat więzienia i wysoka grzywna. O dalszym jej losie zadecyduje wkrótce sąd.

10 komentarzy

 1. POlski wyrób czy import?

 2. E tam, na trzeźwo też potrafią dać kierunkowskaz w lewo i skręcić w prawo.

  • Dokladnie.Jak widze auto które jedzie jakby kierowca byl nie do konca trzezwy najpierw upewniam sie kto prowadzi. Jak widzę kobietę (99% przypadków) wiem że nie ma sensu dzwonic na policję bo i tak nic nie wydmucha. Pijani są o tyle lepsi ze sa skutecznie eliminowani z ruchu…

 3. Karzeł żoliborski

  Na taki elektorat stawiamy

 4. zapewne MaDkapolka patolka albo swołocz bo teraz ich pełno

 5. mloda zaczela chlac dobzre kaczynski mowil 😀

 6. Do paki lewackiego kołtuna.

 7. Alojzy Popiołek

  Awaria mózgu u kierującej.

 8. Jechała bez świateł z oszczędności, widziała podwójnie to po co świecić. Dla kobiety „w prawo” to nasze „w lewo”

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo