Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Był nietrzeźwy, doprowadził do wypadku w Lublinie. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

Ustaliliśmy okoliczności porannego zdarzenia drogowego przy Gali w Lublinie. Jak się okazało, sprawca wypadku był nietrzeźwy. Jedna osoba z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 10.00 na rondzie przy Gali. Służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący seatem mężczyzna poruszał się od strony ul. Fabrycznej i na rondzie wykonywał manewr skrętu w lewo, w ul. Lubelskiego Lipca ’80. Zignorował jednak wskazania sygnalizacji świetlnej, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z hondą, której kierowca jechał al. Zygmuntowskimi w stronę Majdanka. Wytrącona z toru jazdy honda, zjechała z jezdni i uderzyła jeszcze w słup trakcji trolejbusowej.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba, którą przetransportowano do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że sprawca wypadku miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Teraz policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Występują nadal utrudnienia w ruchu.

Wypadek w Lublinie

fot. lublin112.pl

 

Wypadek w Lublinie

fot. lublin112.pl

 

Wypadek w Lublinie

fot. lublin112.pl

 

Wypadek w Lublinie

fot. lublin112.pl

17 komentarzy

 1. Burok pewnie był wczorajszy

 2. Al Unii Lubelskiej to na trzeźwo faktycznie trudno wytrzymać, dziura na dziurze, muldy, koleiny, raczej kształtem swoim przypomina mdłą masę.. Rzymianie lepsze drogi budowali, ale cóż zagłębie kościołów zobowiązuje do ciemnoty.

  • … mimo to niektórym kierującym taki stan jezdni nie przeszkadza by znacznie przekraczać prędkość na tej ulicy

  • Ale stadion żużlowy będziemy za setki milionów mieli.
   Nie będziesz szczęśliwy??
   Po co Ci równe ulice i chodniki?

  • terapeuta Andrzejka

   Miło, Andrzejku, że wreszcie opowiedziałeś o swoich problemach. To pierwszy krok ku normalności.

  • Żaden z nich nie jechał od strony Unii Lubelskiej, więc twój komentarz traci na wydźwięku. Wszystkie informacje są w tekście.

 3. Bezpieczne drogi wg morawieckiego przecież obiecał

 4. w angli by mu nic nie zrobili tyle mozna miec alkoholu

 5. Wiadomo jakiej narodowości był sprawca?

 6. brat z poludniowego wostoku napruty? herojam slava! i x w d!

 7. a to nie ten sam mekambe co go rano empeki z auta na placu wolnosci pijanego wyciagali?

 8. Szanowna redakcjo
  Publikując informacje należy zadbać o ich rzetelność, kierowca był trzeźwy, po złożeniu zeznań na komisariacie został odwieziony radiowozem na miejsce kolizji. Piszecie farmazony by były kliknięcia i chwytliwy nagłówek.

  • Publikując informacje zawsze dbamy o i rzetelność i tak też było w tym przypadku, wszystkie informacje zostały uzyskane z Policji.

   Skąd te informacje, że był trzeźwy…? To po pierwsze, po drugie, po czynnościach osoba taka jest zwalniana do domu. Takie odwiezienie nie oznacza, że dana osoba była trzeźwa…

   Po raz kolejny sprawdziliśmy i mężczyzna wydmuchał 0,26 mg na litr. Prosimy nie wprowadzać fermentu i kłamliwych informacji.

 9. Pół promila to miał niedużo,po co się pchał na niebezpieczną krzyżówkę.w Anglii widać jeżdżą uważnie

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112