Brutalny napad na Lubartowskiej. Banda Marleny zaatakowała dwie kobiety

Grupa młodych ludzi, w której prym wiodła 18-letnia Marlena, napadała na przechodniów. Po chwili siedzieli już za kratkami.

W piątkowy wieczór kilkoro znajomych z Lublina postanowiło rozrywkowo rozpocząć weekend. Jednak brak funduszy sprawił, że postanowili je zdobyć, w najprostszy jak im się wydawało sposób. Około godz. 19:30 wyszli na ulicę Lubartowską gdzie szukali nadarzającej się okazji do zarobienia. Gdy na jednym z przystanków zauważyli stojące samotnie dwie młode kobiety, postanowili działać. Pierwsza podeszła 18-letnia Marlena P., która zażądała od nich 2 złote na bilet. Gdy kobiety kategorycznie odmówiły, nastolatka poczuła się urażona i na pomoc zawołała resztę swojego towarzystwa.

Na przystanku momentalnie pojawiły się trzy koleżanki w wieku 14, 15 i 16 lat oraz 16 letni kolega, którzy otoczyli kobiety i przystąpili do ataku. Kobiety były szarpane za włosy i bite po głowie, jednocześnie sprawcy zabrali jednej z nich torebkę, w której miała dokumenty, portfel i telefon komórkowy. Mając łup w ręku cała piątka uciekła w stronę Starego Miasta. Tymczasem od razu o zdarzeniu została poinformowana policja.

Funkcjonariusze po ustaleniu rysopisów sprawców natychmiast rozpoczęli penetracje okolicznych ulic, podwórek i zaułków. Już po kilkunastu minutach policjanci zauważyli w jednej z bram przy ul. Noworybnej grupę odpowiadających rysopisom młodych ludzi. Wszyscy po chwili siedzieli w radiowozach jadąc na I komisariat gdzie czekała na nich twarda ławka w izbie zatrzymań. Odzyskano również skradzioną torebkę.

Nieletni członkowie grupy zostali przekazani rodzicom, natomiast przywódczyni trafiła do policyjnego aresztu, a wczoraj doprowadzona została do prokuratury oraz do sądu, który zastosował wobec niej tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Pozostałych czeka spotkanie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

(fot. lublin112)
2014-01-19 13:52:56

11 komentarzy

 1. Chory kraj, chore prawo. Bo to nie są dzieci tylko nieletni bandyci więc powinni być traktowani jak bandyci. Gdyby zebrali sromotny wpie..ol po tych parszywych mordach to by była nauczka. A zaraz po nich ich „cudowni” rodzice, tak profilaktycznie za całokształt.

 2. Zgadzam się z przedmówcą …. to chore prawo… te „dzieci” nie nauczą się niczego, dalej będą bić, kraść aż w końcu kogoś zabiją … czy ten naród się obudzi w końcu i zrobi coś w tym kierunku czy nadal będzie się opierać na słowach psychologów, że kara cielesna jest zła?? Kraj który w 90% jest chrześcijański powinien przede wszystkim brać pod uwagę to co pisze w Piśmie Świętym? A ono zachęca do karcenia..więcej mówi np. Zły to ojciec, który kija na swego syna żałuje…. Jak człowiek sam nie dostanie po du*** to niestety nie wie, że bijąc innych zadaje ból… A psycholodzy sami mają ze sobą problemy i w większości przypadków nie potrafią wychować własnych dzieci!

 3. popieram w 101 % jestem bardzo za…słowa wyjęłaś mi z ust.

 4. To są skutki bezstresowego wychowania dzieci…

  • już widzę bezstresowe wychowanie u patologii na lubartowskiej

  • Chyba Tobie Slawek ktos za malo nawp*dalal w Twoj pusty leb skoro twierdzisz za innymi idiotami, ze to kwestia bezstresowego wychowania. Ja swojego dziecka przez 9 lat jego zycia ani razu nie uderzylem i rowniez nie krzycze ale tlumacze wszystko, a dziecko jest jak zegarek szwajcarski, grzeczne, dobrze sie uczy i nie ma z nim problemow.

 5. Bezstresowego wychowania? A może braku wychowania ?

 6. Kiedyś z kolezanka cudem przed takimi uciekłyśmy bo to samo by nas spotkalo…. patoloogia

 7. Od siebie dodam tylko, że być może w Lublinie jest za mało Galerii i panienki nie mając gdzie lizać za ciuchy i kasę w proteście wyszły na ulicę.
  A ten 16 latek to nie bandyta tylko wcześnie rozwijający zwój biznes, alfons.
  🙂 😉 🙂

 8. gowno wiecie a sie wypowiadacie. p*********** o psychologu a zaraz o biciu ich w mlodym wieku zeby sie czegos nauczyli.. jak juz mowa o psychologu to, on zabrania bicia dzieci po pierwsze. a po drugie to szkoda ze nie zostalo opisane to jak policja ich potraktowala ( bicie, gaz itd ) wiec jak sie nie ma pojecia na dany temat to sie nie wypowiada.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9121zł -0.46%
  • GBP 4.9186zł -0.3%
  • EUR 4.3859zł -0.1%
  • CHF 4.0635zł -0.95%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online