690 680 960

Brutalnie pobili policjanta za to, że nosi mundur. Jeden ze sprawców został zatrzymany

Policjant z Puław został dotkliwie pobity. Trafił do szpitala z obrażeniami głowy. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż zaatakowano go tylko dlatego, że jest policjantem.

Wszystko wydarzyło się w nocy z niedzieli na poniedziałek w Górze Puławskiej. Na będącego w czasie wolnym po służby funkcjonariusza policji rzuciło się dwóch mężczyzn. Brutalnie go pobili, a następnie uciekli. Ranny funkcjonariusz trafił do szpitala.

Jak nas poinformowano, na szczęście jego obrażenia nie zagrażają życiu. Policjanci z puławskiej komendy natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawców napaści. Powodem ataku miał być zawód wykonywany przez ofiarę. Napastnicy mieli rozpoznać go jako funkcjonariusza, a następnie pobić.

Obecnie nie ustalono jeszcze, czy była to zemsta za czynności, wykonywane wcześniej wobec napastników. Wiadomo jednak, że ustalono już kim byli agresorzy. Jeden z nich przed kilkoma godzinami został zatrzymany. Obecnie wykonywane są z nim czynności wyjaśniające.

2017-06-19 13:16:47
(fot. ilustr. lublin112.pl)

36 komentarzy

 1. To im dopier… i to zdrowo .Nie da się tak „bezkarnie” bić policjanta i słusznie,nie kocham panów mundurowych ale wiem że bez nich było by jeszcze gorzej więc jakiś szacunek im sie jednak należy za przej… robotę którą wykonują .

 2. Nie powinni choćby ze względu na szacunek do godła i munduru.

 3. Gdy patole bezmózgowe atakują normalnych ludzi to trzeba ich skutecznymi metodami uspokoić i policjant nie może pytać dewianta, który napadł na staruszkę albo dziecko czy może go przesłuchać. Jeżeli ktoś dostał w mordę od policji to na pewno dobrze zasłużył wcześniej. Jestem za tym żeby wprowadzić metody amerykańskie w postępowaniu policji. Przecież tak tęsknimy za Stanami i za ich wzorem wolności.

 4. Czyżby zemsta ćpunków z Góry Puławskiej?

 5. walczący_z_marginesem

  Brawo policja! Pozamykać w końcu ten margines społeczny z osiedla!

 6. Wiem o ktorego policjanta chodzi, i z tego co ja mialam z nim do czynienia to byl bardzo w mojek sprawie pomocny, i jestrm pewna że wiele innych osób ma takie samo zdanie o nim, a ci co go pobili to każdy wie jacy są wystarczy się spytać sąsiadów czy kogo kolwiek nikt o nich nie ma dobrego zdania. A bicie we dwoch jednego to jest wstydy , a bicie leżącego to juz brak słów. Pobili go za to że pomógł mi i innym w przeszłości

Kursy walut

 • USD 4.5164zł 0.75%
 • GBP 5.4141zł -0.08%
 • EUR 4.6813zł -0.05%
 • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie