690 680 960

Bronowice: Groźna kolizja na drodze wojewódzkiej nr 738

We wtorek w Bronowicach pod Puławami doszło do groźnej kolizji. Auto osobowe wypadło z drogi i uderzyło w skarpę.

Do zdarzenia doszło we wtorek około południa w Bronowicach, na drodze krajowej nr 738, na odcinku pomiędzy Kowalą a Górą Puławską. Kierowca audi stracił panowanie nad pojazdem, który zjechał na pobocze i uderzył w skarpę. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Na miejscu kolizji nie interweniowały służby ratunkowe, nie było także większych utrudnień w ruchu.

Apel do kierowców o zdjęcie nogi z gazu, po opadach w regionie deszczu i deszczu ze śniegiem, miejscami jest bardzo ślisko.

2016-03-01 15:12:59
(fot. lublin112.pl)

48 komentarzy

 1. Kupię S3 na części

  Kto zna właściciela? Zdecydowanie kupię na graty do projektu, bo chyba nikt nie będzie tego klepał…

 2. kupię części lub w całości (interesuje mnie tył auta) [email protected]

 3. „Kierowca” bez jakichkolwiek umiejętności za kierownicą w aucie o ponadnormatywnej mocy na naszych drogach, to i kolizja spektakularna. Ale pomoc drogowa to wezwana na pewno z jego najbliższych okolic zamieszkania. Pamiętajmy: nie sztuką jest dziś posiadanie kilkunastoletniego auta o mocy 200 KM (+), sztuką jest mieć elementarną wiedzę, doświadczenie, umiejętności i odrobinę ogłady w prowadzeniu tego typu auta, a będzie pełen sukces i pełnia zdrowia. Miejmy nadzieję, że nauka okaże się skuteczna. Życzę powodzenia.

 4. Co za ludzie wy nawet czytać nie umiecie jak to audi jest w lublinie od paru lat jak to jest audi ziomka z bronowic ale kolo pulaw nauczcie sie czytać a później piszcie te swoje bzdury a jak się rozwalił kolo domu to co miał pomoc wzywać oczywiste jest ze sobie szybciej poradzil ciągnikiem

 5. Niewiem czemu to się tu znalazło? Nie ucierpiały żadne osoby, ruch także nie był zablokowany, setki takich zdarzeń jest co chwile i jakoś tego nikt nie publikuje, żenada.

 6. Spadł śnieg, więc dzisiaj będzie o burakach w błemwłu 😀

 7. a trójkąt gdzie ? 😀

 8. będzie 250:)

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas