Brawurowa jazda pijanego kierowcy zakończona groźnym zderzeniem pojazdów (zdjęcia)

Pijany kierowca wioząc w pojeździe trzy osoby, jechał ze sporą prędkością w stronę Zalewu Zemborzyckiego. Na skrzyżowaniu stracił panowanie nad pojazdem. Zderzył się ze stojącym fordem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 15:20 na ul. Żeglarskiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Zemborzycką i Osmolicką zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i ford. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący audi młody mężczyzna jechał ul. Zemborzycką od strony ul. Kunickiego. Wykonywał manewr skrętu w prawo, w ul. Żeglarską. Stracił jednak panowanie nad rozpędzonym pojazdem, w wyniku czego auto zderzyło się z fordem, którego kierowca oczekiwał na możliwość wjazdu na skrzyżowanie.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły poważniejszych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca audi był pijany. Miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

16 komentarzy

  1. A pasażerowie to nie wiedzieli i NIE WIDZIELI kto ich wiezie? Wódeczki NIE BYŁO CZUĆ W AUDICY??? Dlaczego ich nie sprawdzono??? Przecież są współwinni wypadku! A nie daj Boże powinni być współwinni ew. morderstwa!!!!!!!!! CHAM powinien mieć zabrane prawko do końca życia i w każdą kończynę wszyty esperal

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!