Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Brawura przyczyną groźnego wypadku. Bmw wyrwało z korzeniami kilka drzew

Nadmierna prędkość oraz krótki staż w prowadzeniu pojazdów były przyczyną wypadku, jaki miał miejsce wczoraj na jednej z lokalnych dróg. Kierowca nie doznał większych obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 6 rano w miejscowości Huta Dąbrowa w powiecie łukowskim. Na lokalnej drodze samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w kilka drzew. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, że kierujący bmw młody mężczyzna w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi a następnie uderzyło w kilka rosnących na poboczu drzew wyrywając je z korzeniami.

W momencie przyjazdu ratowników na miejsce okazało się, że 20-latek kierujący autem, jest uwięziony we wraku pojazdu. Aby go wydobyć, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu do ratownictwa drogowego. Na szczęście mężczyzna nie doznał poważnych obrażeń ciała i jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy. Policjanci z łukowskiej drogówki wstępnie ustalili, że przyczyną zdarzenia była brawura kierowcy oraz małe doświadczenie w prowadzeniu pojazdów. 20-latek kilkanaście miesięcy temu zdobył prawo jazdy.

81

(fot. policja)
2017-09-02 10:48:12

37 komentarzy

  1. a ja zostawiam wszystkie BMW na wszystkich skrzyżowaniach poniżej 3 sek. do setki złomy i strucle , co drugi burak wiejski ma taki

  2. A my czekamy kiedy uzytkownce Paula ktoś odrąbie paluchy, nikt nie będzie musiał czytać Twoich komentarzy.

    Boże, współczuję partnerowi czy mężowi takiej kobiety.
    Aj czekaj, na pewno zgorzkniała Panna.

Z kraju